Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

İşinizi ulusal veya çok uluslu olarak genişletmek istiyorsanız, muhtemelen yeni müşterilerinize ulaşma ve aynı zamanda genişleme maliyetlerini en aza indirmenin çözümlerini arıyorsunuz. Ne de olsa, ülke veya dünya çapında yeni tuğla ve harç yerleri satın almak son derece pahalıdır ve çok sayıda genel gider maliyeti ile birlikte gelir. Gelelim yurtdışı sanal numaralar hakkında konuşmaya.

Bu genişleme maliyetlerini en aza indirmenin en iyi yollarından biri, yurtdışı sanal numaraları kullanmaktır. Yurtdışı Sanal telefon numaraları, global müşterilerinize dünyanın neresinde olursa olsun işletmenize ulaşabilmeleri için yerel iletişim çözümleri sunar. Ancak sanal numaralar tam olarak nasıl çalışır? Ve belki daha da önemlisi, işletmeniz için nasıl sanal bir numara (veya numaralar) edinebilirsiniz?

Yurdışı Sanal telefon numaraları hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin: nasıl çalışırlar, yararları ve sanal telefon numarası nasıl satın alınır. 

Yurtdışı Sanal Telefon Numaları Nasıl Çalışır?

Yurtdışı Sanal telefon numaraları, internet üzerinden çalışmaları dışında normal telefon numaraları gibi çalışır. Bu nedenle, dünyanın herhangi bir yerindeki yerel bir numarayı çevrimiçi satın alabilir ve dünyanın karşı tarafında olsanız bile işinize veya cep telefonunuza yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, şirketinizin Almanya‘da çok sayıda müşterisi varsa ancak Türkiye’de bulunuyorsa sanal bir Almanya numarası, Almanyalı müşterilerinize işletmenizle iletişim kurmaları gerektiğinde çevirebilecekleri yerel bir numara sağlar. Bu numaraya yapılan aramalar, Türkiye’deki şirketinizin santraline yada  veya firmanıza ait  bir çağrı merkezine yönlendirilebilir. Seçim tamamen sizindir.

Didtr.com’daki yurtdışı sanal numaraları, websitemiz üzerinden bırakacağınız bilgi formu veya bizleri arayarak kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Yurtdışı Sanal bir telefon numarasına başlamak sadece birkaç gün sürer ve fiziksel ülke içi konumlar oluşturmaya gerek kalmadan global müşterilerinize ulaşmanızı sağlar. 

Yurtdışı Sanal Numaralarının Faydaları

Yurtdışı Sanal telefon numaraları çeşitli avantajlarla birlikte gelir. Her şeyden önce, işletmelere dünya çapında fiziksel konumlara ihtiyaç duymadan küresel müşterilerine yerel düzeyde ulaşma yeteneği sağlarlar. Bu nedenle, bir işi ulusal veya uluslararası düzeyde büyütmenin uygun maliyetli bir yoludur. 

Didtr.com‘daki yurtdışı sanal telefon numaraları, küresel çağrı yönlendirme gibi ek avantajlar sağlar. Bu, aramaları dünyanın herhangi bir yerindeki sanal numaralarınıza yönlendirebileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, planlanmış yönlendirme ile günün saatine göre aramaların nereye yönlendirileceğine karar verebilirsiniz. Örneğin, aramaların mesai saatleri içinde iş hattınıza, ardından mesai saatleri dışında bir çağrı merkezine yönlendirilmesini istiyorsanız, bunu planlı arama yönlendirme ile yapabilirsiniz. 

Didtr.com‘daki sanal numaraların ek özellikleri arasında, müşterilerinizin arama alışkanlıklarıyla ilgili gelişmiş analizler sağlayan gerçek zamanlı raporlama ve daha sonraki bir tarihte tüm aramaları sanal numaranıza dinleyebilmeniz için arama kaydı yapma yer alır. referans veya eğitim amaçlı. 

Ek özellikler şunları içerir:

    • Hızlı Kurulum
    • Küresel Çağrı Yönlendirme
    • Destek Ekibine 7/24 Erişim
    • İstediğiniz Zaman İptal Edin
    • %100 Bulut Tabanlı Platform

 

Genel olarak, yurtdışı sanal numaralar, küresel müşterilerine yerel iletişim çözümleri sunmak isteyen işletmeler için çok çeşitli avantajlar sunar. Numaraları çevrimiçi satın alabildiğiniz için, birkaç gün içinde sanal bir numara kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yurtdışı Sanal Numara Nasıl Satın Alınır?

Yurtdışı sanal telefon numarası satın almak basittir. Başlamak için önce yerel, ulusal veya uluslararası bir numara isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Seçiminizi yaptıktan sonra, ekibimizin bir üyesi birkaç dakika içinde tarafınız ile irtibat sağlayacaktır. O zaman dünyanın her yerinden sanal numaranıza gelen aramaları alabileceksiniz. Daha da iyisi, Didtr.com’dan gelen sanal numaraların tümü bulut tabanlı olduğundan, sizin tarafınızdan karmaşık kurulumlar veya hacimli harici donanımlar gerektirmez. 

Kurulduktan sonra, doğrudan dijital bir gösterge tablosundan numaranızda ayarlamalar yapabileceksiniz. Bu, anında satır ekleyebilmeyi, düzenleyebilmeyi veya kaldırabilmeyi içerir. 

Herhangi bir zamanda yurtdışı sanal telefon numaranızla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, destek ekibimizin bir üyesi size yardımcı olmak için orada olacaktır. Destek ekibimiz, dünyanın neresinde olursanız olun destek vermek için haftanın yedi günü, günde 24 saat hizmetinizdedir. 

Didtr.com ile Yurtdışı Sanal Numarası Satın Alın

Dünyanın her yerinden yurtdışı sanal telefon numaralarımızı keşfedin ve işinize uygun bir numara (veya numaralar) seçin. Yurtdışı Sanal numaralarımız esnek ödeme seçenekleriyle gelir ve böylece planınızı gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz. 

Uluslararası müşterileriniz işletmenizle iletişim kurmak istiyorsa, onlara yerel iletişim çözümleri sağlamak çok yardımcı olur. Yurtdışı sanal numara almak için bugün bize ulaşın. 

Türkiye’deki müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ülkelere ait sanal numara rotalarından bazıları,

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara