Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Sesli Yanıt Sistemleri (IVR)

IVR Menü

Müşterilerinizi özelleştirilmiş mesajlarla karşılayın ve IVR seçeneklerini kullanarak doğru temsilcilerle bağlantı kurun.

Kişiselleştirilmiş IVR

Firmanıza özel kurumsal santral fon müzikleri, santral anons sesleri ve seslendirmelerini kişileştirilebilirsiniz.

Mesai Dışı IVR

Firmanızın çalışma saatleri dışında gelen aramaları profesyonel sesli yanıt ile karşılayın.

Uzaktan Çalışma

Bulut tabanlı taşınabilir IVR numarasıyla destek ekiplerinizin her zaman her yerden çalışmasına olanak sağlayın.

Canlı Panel

Canlı aramaları izleyin ve canlı arama kontrol panelinde gerçek zamanlı arama günlüklerini ve istatistiklerini görün.

Sesli Yanıt Paketlerimiz


Küçük
Ölçekli

€ 25 / Tek Seferlik
140 Karaktere Kadar
 • Bekleme Müziği
 • Voicemail
 • Çağrı Kuyruğu
 • Çağrı Yönlendirme


Orta
Ölçekli

€ 50 / Tek Seferlik
240 Karaktere Kadar
 • Bekleme Müziği
 • Voicemail
 • Çağrı Kuyruğu
 • Çağrı Yönlendirme


Büyük
Ölçekli

€ 100 / Tek Seferlik
400 Karaktere Kadar
 • Bekleme Müziği
 • Voicemail
 • Çağrı Kuyruğu
 • Çağrı Yönlendirme

Sesli Yanıt (IVR) - Avantajları

24*7 Müşteri Desteği

IVR ile müşterilerinize istedikleri zaman işletmenizle bağlantı kurmaları için bir yol sağlarsınız. Müşteriler IVR numaranızı aradığında, IVR menünüzde bulunan seçeneklerden seçim yapabilirler. IVR sistemi, müşteri girdilerine göre aramaları otomatik olarak ekibinizdeki uygun kişiye yönlendirir. Temsilciler müsait değilse, temsilcilerinizin çevrimiçi olduklarında onlara geri dönebilmeleri için müşterilere sesli mesaj bırakma seçeneği sunulur. IVR numarası ile işletmeniz 7 gün 24 saat çalışır durumda kalır ve bu, daha fazla müşteri memnuniyeti ve daha iyi marka bağlılığı için bir bilettir.

Firmanıza Özel Karşılama Anonsu

Başarılı bir iş yapmada müşteri deneyimi ve markalaşma önemli bir rol oynar. IVR sistemi ile ikisine birden sahip olabilirsiniz; müşteri deneyimi ve markalaşma. IVR menüsü altında, kişiselleştirilmiş müşteri karşılamaları ayarlayabilirsiniz. Müşteriniz sizi aradığında, "[İşletmenizin Adına] Hoş Geldiniz gibi bir şey duyacaktır. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin. " IVR, iş destek sisteminizin bir esinti gibi çalışmasını sağlayarak müşterilerinize saniyeler içinde sizinle bağlantı kurma lüksünü sağlar. IVR, daha iyi müşteri deneyimi için en önemli faktörlerden biri olan zamanında müşteri desteği ve müşterilerin zihnindeki marka imajınız anlamına gelir.

Çalışanlarınızın Üretkenliğini Artırın

Akıllı IVR menüsünün yardımıyla, çok sayıda müşteri sorgusu otomasyonla ele alınabilir. IVR'ın girdi işleme yetenekleri sayesinde müşteri adı, müşteri kimliği, telefon numarası gibi destek sağlamak için gerekli olan birincil bilgiler acentelere ihtiyaç duyulmadan halledilebilir. Çağrı gerçek destek temsilcisine yönlendirildiğinde, tüm bu bilgiler ekranlarında zaten mevcuttur. IVR sistemleri, müşterilerin adlarını, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini toplamak gibi gereksiz görevleri yerine getirmek yerine, destek temsilcilerinizin% 100'ünün gerçek müşteri sorunlarını çözmeye harcanmasını sağlar.

Büyük Çağrı Hacimleriyle Başa Çıkarak Büyüyün

IVR, küçük destek ekiplerinin, gelen sorgularla bağımsız olarak ilgilenerek ve çağrıları doğru departmandaki doğru kişiye akıllıca yönlendirerek çok sayıda müşteri aramasını işlemesini sağlar. Örneğin, bir müşteri yalnızca hesaptaki bakiyeyi kontrol etmek isterse, bu görev, destek temsilcilerini rahatsız etmeden IVR ile otomatik hale getirilebilir. Bir müşterinin bir ürünle ilgili yardıma ihtiyacı varsa, araması destek departmanındaki temsilciye aktarılabilir. Çağrı, faturalamayla ilgili yardım içinse, tümü IVR yardımıyla satış ekibine yönlendirilebilir. Bulut tabanlı bir IVR sistemi, çağrı yönetimi sürecinin büyük bir bölümünü otomatik hale getirerek, herhangi bir sayıda çağrıyla ilgilenmeyi mümkün kılar.

Arayanları Müşteriye Dönüştürün

IVR aynı zamanda iyi bir satış kanalı olarak da çalışabilir. Özel bir IVR menüsü yardımıyla, IVR sistemini canlı destekli bir lead oluşturma kanalı olarak kullanabilirsiniz. IVR numaranız üzerinden arayanlara bir dizi soru sorabilirsiniz ve kalifiye arayanlar satış temsilcilerine bağlanabilir. IVR aramaları ile, yeni potansiyel müşterilerle etkileşim sürecini kısmen otomatikleştirebilir ve ilk kez arayanları müşterilere dönüştürebilirsiniz. IVR'nin sağladığı teknoloji ve insan dokunuşu arasındaki hassas denge, onu müşteri etkileşimi potansiyel müşteri dönüşümü için benzersiz bir kanal haline getiriyor.

IVR İle Daha İyi Pazarlama

IVR, müşteri yolculuğunun her aşamasında kullanabileceğiniz kanıtlanmış bir pazarlama aracıdır. IVR, müşterileri karşılamaktan ve bilgilerini toplamaktan destek sağlamaya ve ilişkileri sürdürmeye kadar her konuda yardımcı olabilir. Pazarlama kampanyalarınızda ve marka reklamlarınızda bir IVR numarası kullanarak, yeni müşterilerden sohbet başlatabilir, onları hizmetlerinizle memnun edebilir ve sadık hayranlara dönüşebilirsiniz. IVR, müşterilerinizden birkaç dokunuşla geri bildirim toplamak için de kullanılabilir, bu da onlara işinizi geliştirmek için paha biçilmez içgörüler sağlarken değerli hissettirebilir.