Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

DIDTR, güvenilir, yüksek kaliteli voip hizmetleri sağlamayı taahhüt eder. Bu belge, DIDTR’nin hedeflenen hizmet kullanılabilirlik düzeylerini ve bu düzeyleri aşağıda açıklandığı gibi sürdürme yükümlülüklerini ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Tanımlar ve Kapsam

DIDTR Desteği – DIDTR personeli tarafından müşteriye sağlanır. Çalışma saatleri: Pazartesiden Cumaya: 09:00 – 17:00 Türkiye saati (Resmi Tatiller hariç)

Bu Hizmet Seviyesi Sözleşmesi, doğrudan DIDTR tarafından sağlanan hizmetleri kapsar. DIDTR’nin doğrudan kontrolüne sahip olduğu ekipman, yazılım ve ağ altyapısı ile sınırlıdır. Üçüncü şahıslar tarafından sağlanan hizmetler (örn. İnternet tedariki, müşteri ekipmanı vb.), İlgili üçüncü şahısların SLA’sı kapsamındadır.

Hataları Bildirme

DIDTR müşterileri, hataları doğrudan destek ekibine bildirebilir.

Arızalar iki şekilde rapor edilebilir:

1. [email protected] adresine bir e-posta göndererek
2. Online whatsapp hattından (+902129220910) mesaj göndererek
2. DIDTR’nin +90 212 922 09 10 numaralı hattını arayarak (acil durumlarda)

Sorun Yanıt Süreleri

Bildirilen herhangi bir sorunu sizinle görüşeceğiz ve kritikliğini değerlendireceğiz. Aşağıdaki seviyeleri tanımlıyoruz:

Standart Sorunlar – tekrar fatura talebi veya küçük hizmet yapılandırması değişiklikleri gibi temel hizmete müdahale etmeyen bir olay.
İlk Yanıt süresi: 4 Saat
Çözüm süresi: Soruna bağlı

Yüksek Öncelikli Sorunlar – hizmeti kullanımınızın ciddi şekilde etkilendiği yerler. Bu, önemli bir özelliği kullanamayan tek veya az sayıda kullanıcı olabilir.
İlk Yanıt süresi 6 Saat
Çözüm süresi: 2 gün

Kritik Sorunlar – tipik olarak tüm kullanıcıların etkilendiği büyük bir hizmet kesintisi – gecikmeleri önlemek için bizi telefonla bu tür kritik durumlardan haberdar etmelisiniz.
İlk Yanıt süresi 1 Saat
Çözüm süresi: 12 Saat

Planlanmış hizmet kesintileri ve bakım

Ekipman servis ve bakım işlemleri için planlı servis kesintileri gerekebilir. DIDTR’ye hizmet sağlayan 3. taraf taşıyıcılardan da kaynaklanabilirler.

Bu tür kesintiler, normal çalışma saatleri dışında planlanacaktır. DIDTR, tüm müşterilerine planlanan hizmet kesintileriyle ilgili en az 1 iş günü bildirimde bulunacaktır.

DIDTR, etkilenen tüm müşterileri bilgilendirecektir. E-posta adresini DIDTR’ye kayıtlı ve güncel tutmak müşterinin sorumluluğundadır. Acil servis kesintisi durumunda, DIDTR önceden haber vermeksizin servis kesintisini üstlenme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda DIDTR, herhangi bir hizmet kesintisi öncesinde müşterileri bilgilendirmek için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir.

Servis Süresi

VoIP hizmetlerinin bir yıl boyunca Müşterinin kullanımına açık olduğu sürenin yüzdesi olarak hesaplanır. Hedef Hizmet Kullanılabilirliği:% 99,9999

Kabul

DIDTR tarafından sağlanan hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu Hizmet Seviyesi Sözleşmesinin hüküm ve koşullarını kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Feragatame

Hizmetler, herhangi bir garanti olmaksızın olduğu gibi sağlanır. DIDTR hiçbir koşulda herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Lütfen herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçin, size yardımcı olacağız.

+90 212 922 09 10

Telefonla arayarak uzmanlarımızla konuşun.

[email protected]

Sorunların 99%'u 1 saat içinde çözülüyoruz.

Whatsapp

Bize +902129220910 whatsapp hattımızdan ulaşın