Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

DIDTR

DIDTR olarak 2013 yılından bu yana, Türkiye ve Avrupa'daki uluslararası işletmelere IP üzerinden ses (VoIP) hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimiz arasında çağrı merkezleri ve IT şirketleri, önde gelen otel ve tatil köyü mülkleri, uluslararası tur operatörleri,büyük işletmeler ve çok uluslu şirketler bulunmaktadır.

Kalite Ve Değer

Almanya merkezli DIDTR , KOBİ'lere ve kurumsal işletmelere kaliteli ve uygun fiyatlı telekom çözümleri sunan küresel bir telekomünikasyon hizmet sağlayıcısıdır. Ses hizmetleri, çağrı merkezi sistemleri ve bulut santral çözümlerini kapsayan toptan VoIP hizmetleri sunmaktayız.

Telekom endüstrisinde dünyanın önde gelen yenilikçilerinden bazılarını içeren bir ilişki ağı ile güvenilir, uygun maliyetli, esnek ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış digital bir ürün seti tasarlıyoruz.

Müşterilerimiz arasında çağrı merkezleri ve IT şirketleri, hastaneler, sağlık turizmi, uluslararası tur operatörleri, ithalat ihracat firmaları, önde gelen turizm organizasyonları ve çok uluslu şirketler bulunmaktadır.

Almanya merkezli küresel VoIP sağlayıcısı.

Uçtan uça geniş kapsamlı çözümler.

Kalite öncelikli uygun fiyat politikaları.

Güven odaklı ve kalıcı müşteri memnuniyeti.