Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

SIP Trunking

SIP Trunking ile mevcut sistemlerinizi(IP PBX, Softswitch) SIP hatlarıyla DIDTR ile bağlar. SIP trunking ile kendi PBX hizmetinizi kullanmaya devam ederken DIDTR'nin sunduğu çözümleri kullanmanıza olanak sağlar. DIDTR, Avrupa'da güvenilir, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı SIP sağlayıcısı olduğunu kanıtlamıştır.

Uzman bir SIP Trunk sağlayıcısıyız, bilgili mühendislerimiz tüm SIP Trunk ihtiyaçlarınıza yardımcı olacaktır.

SIP Basic

5 Kanal

€ 5
Tek Seferlik

SIP Business

15 Kanal

€ 15
Tek Seferlik

SIP World

50 Kanal

€ 50
Tek Seferlik

SIP Trunking Özellikleri

Tasarruf

Çok Yönlü iletişim yeteneği sayesinde, SIP kanal sistemi, aylık telekomünikasyon maliyetlerinizde %30'dan fazla tasarruf etmenizi sağlar.

Trunk Merkezileştirme

Yedekli bağlantıları merkezileştirerek ve eski sisteminizi ortadan kaldırarak, bir lokasyondaki boş bağlantıları başka lokasyondaki aramalarınız için kullanabilir ve böylece geleneksel PRI devrelerine göre daha fazla esneklik sağlanmış olacaktır.

Esneklik

Organizasyonunuzun ihtiyaçlarına bağlı olarak, bağlantı kapasitesi ekleme veya azaltma yeteneği basittir ve böylece sağladığınız hizmetin esnekliğini artırır.

Basitlestirilmiş Faturalama

Tüm ses ve veri hizmetlerini tek bir üründe toplayarak, basitleştirilmiş faturalama ile azaltılmış yönetimden yararlanabilirsiniz.

Kalite

İletişim verilerini T1 PRI bağlantılarının aksine saf IP bağlantılarında tutan SIP teknolojisi, neredeyse HD benzeri ses sağlayan gelişmiş ses ve video kalitesi sunar.

Business SIP trunking

Business SIP Trunking, şirketinizin IP ağınız üzerinden bir dizi telekomünikasyon sistemini çalıştırmasını sağlayan bir hizmettir. Daha ucuz uluslararası arama maliyetlerinden gelişmiş iş esnekliğine kadar, SIP Trunks ile elde ettiğiniz faydalar sonsuzdur. Artan sayıda numaraya erişim sağlamak için bir Olağanüstü Durum Kurtarma stratejisi(Yedeklilik) içeren DIDTR SIP trunking, işletmenizin bağlı kalma şeklini geliştirebilir.

Business SIP Trunking , telekomünikasyon teknolojisindeki en son gelişmeleri temsil eder. ISDN30 hat kiralama ve internet hizmetlerine göre daha uygun fiyatlı bir alternatif teknolojidir. Esnekliği yüksek bir performans düzeyini korurken, kendi özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Avrupa'da çok deneyimli bir SIP sağlayıcısıyız. Bilgili mühendislerimiz, ilk etapta aklınıza gelebilecek tüm sorular da dahil olmak üzere tüm SIP Trunk ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak uzmanlığa sahiptir.

Başlamak için hazır mısınız?

Trafiğinizi DIDTR networküne taşımanın avantajları

  • Tüm gelen aramalarınızı ve giden arama maliyetlerinizi kontrol edin
  • ISDN30e çözümlerine göre daha ucuz alternatif SIP teknolojisi
  • ISDN değişimi - hat kiralamada% 50'ye ve aramalarda %60'a varan tasarruf
  • Avrupa ve Türkiye'deki tüm büyük mobil ve sabit ağlara kapsamlı aramalar
  • HD Arama Kalitesi
  • Mevcut telefon numaralarınızı koruyun
  • Tüm Olağanüstü Durum Kurtarma(Yedeklilik) gereksinimleri için mükemmel
  • Bir uygulama ve web portalı aracılığıyla kolay yönetim