Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

sanal numaralar

İş dünyası, bugünün talep ve zorluklarını karşılamak ve geleceğe hazır olmak için her zaman ilerliyor ve gelişiyor. Gittikçe daha fazla işletme uzaktan çalışma modelini benimsiyor ve bu nedenle hızlı ve güvenilir bir iletişim modeli için artan bir talep var. Kurumsal düzeyde iletişim ve sanal numaralar, tüketici düzeyinde veya ev iletişiminden önemli ölçüde farklıdır. 

Geleneksel sabit hatlar(PSTN) PBX sistemlerinin özelliklerinin çoğundan yoksundur. Bu sistemler çok fazla değişmedi veya gelişmedi ve bu nedenle bunlar artık iş iletişimi için uyumlu bulunmamaktadır. Başarılı işletmeler kaliteli hizmetlere yatırım yapar. Neden? Çünkü sadece birkaç dakikalık kesinti, bir şirketin gelirini önemli ölçüde etkileyebileceği gibi markanın imajını da zedeleyebilir. Günümüzün dijital çağında iş iletişiminin taleplerini ve zorluklarını karşılamak için sanal numaralar ideal çözümler sunar. İşte nasıl!

Yurtdışı Sanal Numaralar nedir?

Yurtdışı sanal numaralar , internet üzerinden çalışan bulut tabanlı sanal telefon numaralarıdır. Çağrılar, internet bağlantısı üzerinden sağlayan dijital sinyaller “kodlayıcılar” biçiminde iletilir. Bu telefon sistemi ile, geleneksel PBX’te olduğu gibi fiziksel bir kurulum veya donanım kurulumuna ihtiyaç duymazsınız. Sanal telefon numaraları, internet bağlantısı üzerinden arama yapmanızı ve arama almanızı sağlar. Donanım kurulumuna gerek yoktur. Ayrıca PC, tablet, akıllı telefon vb. IP özellikli herhangi bir cihaz üzerinden arama yapabilir ve alabilirsiniz.

İşte bu yüzden yurtdışı sanal numaralar iş iletişiminin geleceği!

  • Zengin özelliklere sahip teknoloji ve uygun fiyat 

Bulut tabanlı telefona geçiş, ek donanım, kurulum ücreti ve bakım vb. ihtiyaclara gereksinim duymaz.  Ayrıca, servis sağlayıcılar aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi paket sunar. Uzun vadeli sözleşmeler yoktur. Sistemin ölçeklendirilmesi kolaydır ve tüm işlemler hızlı ve sorunsuzdur; zamandan ve bütçeden tasarruf edersiniz. Bu sistem internet bağlantısı üzerinden çalıştığı için hem yüksek telefon faturalarından hem de uluslararası arama masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

  • Güvenilir bağlantı 

Bulut tabanlı sistemlerin seçilmesi, tüm işletme süreçlerinin olması gerektiği gibi sorunsuz ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlar. Ekip ister uzaktan ister ofisten çalışıyor olsun, her zaman bağlantıda kalabilirler. Müşteri hizmetleri ekibi, 7/24 ultra duyarlı müşteri desteği sağlayabilir. Her yerde mevcut olan bu kullanılabilirlik, bulut tabanlı telefon sistemlerinin en önemli avantajıdır.

  • Daha iyi operasyonel verimlilik 

Sanal numaralarının entegrasyonuyla, ekibiniz aramaları mevcut temsilcilere veya diğer cihazlara yönlendirebilir ve yeniden yönlendirebilir. Tüm süreç birkaç dakika sürer ve bu nedenle zaman kazandırır. Diğer bir yararlı yön, geliştirilmiş işlevselliktir. Bulut tabanlı teknolojiyle, tüm veriler tüm ekip tarafından kolayca kullanılabilir, böylece olası satışları önceliklendirebilir ve böylece daha iyi dönüşüm oranı elde edebilirler. Sanal telefon numaraları tüm kanallardan müşteri desteğini kolaylaştıran VoIP teknolojisine dayalıdır. Sabit hatların istisnai özelliklerinden biri, e-postalar, SMS pazarlama yazılımı, CRM yazılımı ve diğerleri gibi uygulama entegrasyonlarına izin vermesidir. En önemlisi, her zaman ölçeklenebilirlik seçeneği vardır. İş gereksinimlerinize göre istediğiniz zaman telefon hattı ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ve süreç de kolay ve sorunsuz. Bu özellikler, hem yeni hem de zaten kurulmuş işletmeler için gerçekten bir oyun değiştiricidir.

  • Esneklik ve hareketlilik 

Erişilebilirlik, sanal telefon numaralarının önemli bir avantajıdır. Bulut tabanlı VoIP teknolojisi, uzaktan çalışırken veya seyahat ederken bile ekibinizle bağlantıda kalmanızı sağlar. Tek gereksinim, sabit internet bağlantısı ve herhangi bir cihazda uygulama entegrasyonudur. Tabletiniz, PC’niz veya akıllı telefonunuz da olabilir. Bu esneklik geleneksel telefon sistemleriyle imkansızdır. Bu nedenle, işletmeler giderek daha fazla bu sağlam teknolojiye geçiş yapıyor.

  • Kolay işbirlikleri 

İşbirliği ve iletişim, en iyi sonuçları elde etmek için düzenli bir iş akışı sağlamanın anahtarıdır. Yakın zamanda yapılan bir ankete göre, Avrupa’da uzaktan çalışan çalışanların yaklaşık %84’ü ekip üyeleriyle haftada en az bir kez buluşmak istiyor. Takım üyeleri fikirlerini, yeni müşteri adaylarını ve stratejileri vb. paylaşabildikleri için, takım işbirliği şüphesiz takım verimliliğini doğrudan artırır. Sanal numaralar ve VoIP teknolojisi, ekip üyeleri ve bir şirketin farklı departmanları arasında daha kolay işbirliği ve daha iyi iletişim sunar. Ayrıca, çeşitli yararlı, gelişmiş ve yenilikçi özellikler vardır. Bunlar, daha iyi iş iletişimi için sınırsız arama, paylaşılan arama kaydı, arama yönlendirme, sesli mesajlar, otomatik operatör vb. içerir. 

Sonuç olarak

Yurtdışı sanal numaralar, kurumsal iletişim için güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Bu bulut tabanlı sanal numaralar, geleneksel sabit hat sistemlerinin dijital alternatifleridir ve kurumsallık için ideal seçimlerdir. Geleneksel sabit hatlar sınırlı özellikler sunar, kurulum maliyeti, düzenli bakım gerektirir ve çalışanların ofiste kalması zorunludur. Sanal numaralarda böyle bir sınırlama yoktur. Sanal numaralar, her yerde kullanılabilirlik, yenilikçi özellikler ve olağanüstü hizmetler sağlar ve bütçe dostudur. 

Sıkça Sorulan Sorular  

Yurtdışı sanal telefon numarası nedir?

Sanal numaralar, internet bağlantısı üzerinden arama yapmanızı ve arama almanızı sağlar. Bu bulut tabanlı bir teknoloji olduğundan, sanal numaranız bulutta bulunur ve fiziksel bir telefona ihtiyacınız yoktur.

Sanal numara alabilir miyim?

Sanal numaralar, sabit internet bağlantınız olduğu sürece hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı iletişim için idealdir. Yenilikçi özelliklerine dayanan bu bulut tabanlı telefon sistemleri, işletmeler için de mükemmel seçimlerdir. DIDTR, Avrupa’da yurtdışı sanal numara alanında en çok tercih edilen işletmeciler arasındadır. 

Sanal numarayı nasıl kullanırım?

Satış temsilciniz üzerinden numaranızın süreçlerini tamamladıktan sonra, sanal numaralarınıza erişebileceksiniz. Bilgisayarınıza DIDTR’nin tarafınıza sunmuş olduğu 3CX mobilapp uygulamasını ve tablet, bilgisayarınıza kullanmak için softphone uygulamasını yükleyerek hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sanal numara ile arama yapabilir miyim?

Evet, sanal numaralardan arama yapabilir ve alabilirsiniz. Sanal numaralar internet bağlantısı üzerinden çalıştığından ve belirli bir konumla sınırlı olmadığından, farklı cihazlardan ve farklı konumlardan arama yapabileceğiniz veya alabileceğiniz ek bir mobilite avantajı vardır. 

Sanal numaram yurt dışında çalışır mı?

Sanal numaranız konum farketmeksizin dünyanın her yerinde internetinizin olduğu her yerde sorunsuz çalışacaktır. Minimum ücretlerle uluslararası aramalar yapmak ve almak için istikrarlı bir internet bağlantısına ve sanal numaranıza ihtiyacınız var. 

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara