Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Yurtdışı sanal (DID) numaralar, Premium numaralar sipariş edin veya mevcut numaralarınızı DIDTR platformuna taşıyarak doğrudan tüm operasyonunuzu platformumuzdan yönetin.

Müşteri İletişimi için İnbound Sanal Numaralar

Dünya Çapında Kapsam

Yurtdışı çoğrafi yada çoğrafi olmayan(DID) numaralarla küresel alanda faydalarından yararlanın. Tüm ülkelerden sanal numaralarınıza arama alın ve global pazarlamada bir adım önde olun.

Ölçeklenebilir Platform

Büyük ölçekli Premium Sanal Numara kampanyaları için bile ölçeklenebilir eşzamanlı arama kapasitesi sunuyoruz.

Uygun Maliyetli

Rekabetçi oranlarda inbound sanal numaraları seçin. Fiyatlarımız şeffaftır ve ölçeklenebilir kapasiteye sahiptir. Hamburger fiyatına yurtdışı sanal iş telefonu hizmetine sahip olun.

Coğrafi ve Coğrafi Olmayan Sanal Telefon Numaralarıyla Erişim

İster yüksek kapasiteli bir yardım masanız olsun, ister şirketinize yerel bir numara aracılığıyla erişilebilmesini isteyin, her iki seçenecekte de DIDTR olarak olarak digital servislerimiz üzerinden her türlü altyapıyı sunuyoruz.

Yurtdışı Sanal Numaralar

Uluslararası iş mi yapıyorsunuz? Yurtdışındaki müşterilerin kendi ülkeleri dışındaki yerel bir numarayı arama olasılıkları daha düşüktür – yurtdışını aramak genellikle daha pahalıdır.

DIDTR.com size dünyanın hemen her ülkesindeki çoğrafi veya çoğrafi olmayan sanal numaraları sunuyoruz. Fiyatlarımız şeffaftır ve kapasite ölçeklenebilirdir. Halihazırda başka bir sağlayıcıda barındırılan DID numaralarınız var mı? Bunları DIDTR platformuna register edebilir, DIDTR üzerinden gelen/giden aramalarınızı yapabilirsiniz.

DIDTR.com web platformunda talep formunu doldurarak tarafımıza iletebilir ve aynı gün içerisinde satış ekiplerimiz sizin ile iletişime gececektir.

Toll-Free Sanal Numaralar

Müşterilerinizin arayabileceği bir yardım masanız, servis numaranız veya teknik desteğiniz var mı? Bunlar, genellikle ücretsiz olarak sunmak istediğiniz hizmetlerdir.

Bu tür bir ücretsiz hizmeti mümkün kılmak için dünya çapında birçok ülkede Ücretsiz hatlar sunuyoruz. Gelen numaralarla, tüm arayanlar yerel bir sabit hattan ücretsiz olarak arayabileceği için müşterilerin size ulaşma engelini azaltacaksınız. Müşterinize herhangi bir dakika ücreti yansımayacaktır ancak gelen aramaları müşteriniz yerine hizmet verdiğiniz firmanız olarak karşılayabileceksiniz.

Türkiye’deki müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ülkelere ait sanal numara rotalarından bazıları,

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara