Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Global Business, Yurtdışı Sanal Numaralar

DIDTR’nin Dünya çapındaki düşük maliyetli, yüksek kapsamlı sanal numaraları ile tanışın. Yerel, ulusal, mobil ve Toll Free sanal numaralarla en geniş uluslararası kapsama alanıyla birleştirilmiş üstün kaliteli global ses hizmetleri sunuyoruz.

Yurtdışı Sanal Telefon Numaraları

DIDTR’nin sunduğu yurtdışı sanal telefon numaraları, Sanal Numara veya DID Numarası olarak da bilinir. Yerel, Mobil veya Toll Free Numara olabilir. DIDTR’nin Sanal Numarasını kullanarak, herhangi bir yerden arama yapabilir veya alabilirsiniz. Eski model analog santralleri, Ahizeleri veya Pahalı Akıllı Telefonları unutun. Sim kartlara veya maliyetli sunucu kurulumuna gerek yok. Sanal Numara büyüsünü yaşamak için sadece bir tık uzaktasınız.

Hali hazırda yurtdışı sanal numara listelerimizden yerel, ulusal, mobil, Toll Free ve Sanal numaraları veya DID numaralarını seçin ve dökümanlarınız ile birlikte etkinleştirerek kullanmaya başlayın. Numaralar şirketiniz adına tahsis edileceği için ömür boyu kurumsal kimlik numaranız olarak kullanabilirsiniz.

Sanal numaralarınızla global olarak Arayın ve yerel olarak ödeyin ve son teknoloji bulut santral çözümlerimizle müşteri adaylarınızı yönetin.

Yurtdışı sanal telefon numaraları, bulut santral sistemi içerisinde çağrı kaydı, IP Telefon, IVR(karşılama anonsu), mobilapp, softphone, çağrı izleme, çağrı iletme gibi bütün özellikle sahip digital bir ortamda yönetmeye sahip olun.

Türkiye’deki müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ülkelere ait sanal numara rotalarından bazıları,

 

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara