Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Orta Ölçekli(Kobi) Şirketlerine Büyük Satın Alma Gücü Veriyoruz.

Fiyat rekabetinde sorun mu yaşıyorsunuz? DIDTR bunu herkes için mümkün kılar. Şimdi, en iyi fiyat oranlarını almak, en büyük şirket olmanız gerektiği anlamına gelmez. Yılda 5 milyar dakika gibi muazzam bir süreyi sonlandırıyoruz! Bu nedenle, lider bir ses servis sağlayıcısı olarak, sektördeki en rekabetçi fiyatlardan bazılarını sunabiliriz. Bu, satın alma sürecinizi konsolide etmenize, karlılığınızı korumanıza ve daha da büyümenize olanak tanır.

Amacınız ister bulut tabanlı hizmetler yoluyla teklifinizi modernize etmek, ister farklı ekosistemleri birbirine bağlamak veya pazara ilk kez girmek olsun, kanıtlanmış çözümlerimiz uluslararası ses hizmeti teklifinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Ses hizmetlerinizi Geleceğe Hazır Hale Getirin

VoIP hizmetleri, yenilikçi bir teknolojik değişim geçiriyor. Altyapınızı geleceğe hazır hale getirin ve rakiplerinizde önde olmak için hayati önem taşıyan yenilikçi uluslararası hizmetleri başlatın. En son teknolojiye sahip hizmetlerimiz ve desteğimizle ses altyapı teknolojilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde başlatın veya yükseltin.

Ses Altyapınızı Dünyanın En İyi Ses Sağlayıcılarından Biriyle Yükseltin

Sınıfının en iyi çözümleri ve yelpazemizle temel telekom VoIP işinizin ivmesini koruyun veya geleneksel olmayan ses hizmetleriyle yeniliklerle tamamlayın. Mobil operatörler, sanal ağ operatörleri, BT şirketleri ve dünyanın her yerinden daha fazlası dahil olmak üzere mobil ekosistemdeki şirketler tarafından güvenilen bir altyapı ve destek sistemlerimiz bulunmaktadır.

VoIP Hizmetleri

Yönetilen Ses Çözümleri

Verimli, basitleştirilmiş bir altyapı modeliyle yüksek kaliteli ses cözümlerinizi küresel sahneye taşıyın. DIDTR’nin basitleştirilmiş yönetimi ve şeffaf, esnek fiyatlandırması ile uluslararası bir ses işi yürütmenin karmaşıklığını ortadan kaldırmaktadır. Önde gelen bir küresel ağ ve uzman destek hizmetlerinin desteğiyle abonelerinize en yüksek kalitede telekomünikasyon deneyimi sunmaya başlayabilirsiniz.

Birinci Sınıf Kalitede VoIP Sağlayıcısı

IP tabanlı altyapı üzerinden çalışan pazar lideri uluslararası ses yönlendirme hizmeti sunmaktayız. DIDTR’nin Birinci Sınıf VoIP’i, VoIP kaynaklı trafiğinizi minimum kod çevrimi ile yüksek kaliteli rotalar üzerinden taşımak için sınıfının en iyisi çözümdür. Birinci Sınıf VoIP yönlendirme, VoIP trafiğinizin doğasını hesaba katar ve uçtan uca kalite ve optimum SIP sinyal şeffaflığı sağlar.

VoIP, daha yüksek operasyonel verimlilikle daha yenilikçi ve yüksek kaliteli ses hizmetleri sunmak için bir TDM’den VoIP tabanlı bir altyapıya taşınmaktadır.

DIDTR VoIP, VoIP kaynaklı trafiğinizi minimum kod çevrimi ile yüksek kaliteli rotalar üzerinden taşımak için size sınıfının en iyisi çözümü sunar. Birinci Sınıf VoIP yönlendirmemiz, VoIP trafiğinizin doğasını hesaba katar ve aynı zamanda uçtan uca kalite ve SIP sinyal şeffaflığı sağlar.

Yüksek kaliteli VoIP sonlandırmanın henüz mevcut olmadığı hedeflere ulaşmak için, bölgesel olarak dağıtılan medya ağ geçitleri aracılığıyla yüksek kaliteli TDM yolları kullanılır.

DIDTR Birinci Sınıf VoIP, ‘TDM’den VoIP’ye’ yol haritanızı en uygun şekilde uygulamanıza olanak vererek size en iyi rekabet avantajını sağlar.

Birinci Sınıf Kalitede Mobil Ses Sağlayıcısı

Yüksek kaliteli sabit ve mobil operatörler, en iyi sesli son kullanıcı deneyimini garanti etmek için güvenilir ve birbirine iyi bağlanmış bir toplu taşıma taşıyıcısı gerektirir. Bu, kapsamlı doğrudan ara bağlantılar yoluyla minimum sayıda merkez kullanarak güvenilir ve sürekli yüksek kaliteli bir teklif gerektirir. Birinci Sınıf Mobil Ses, operatörler için önemli bir fark yaratan yüksek VoIP Hizmet Kalitesi sağlar ve minimum kayıp ve maksimum HD ses kalitesi sağlar.

Temel Faydaları

* Pazar lideri uygun fiyatlar- DIDTR, küçük ve orta ölçekli şirketlere büyük şirket düzeyinde fiyat acantajı sağlamaya odaklanmıştır.

* Size en iyi fiyat avantajı sağlamak için çabalayan özel hesap yöneticileri bulunmaktadır.

* Ölçeklendirilebilir kapasite – sınırsız kanal, yüksek CPS limitleri ve ölçeği kolaylıkla kanal ve cps ayarlama yeteneği.

* Çoklu kalite seçenekleri – 1.000’den fazla CLI garantili rota, dünya çapında 550’den fazla doğrudan rota ve uygun maliyet odaklı toptan ses hizmetleri.

* İsteğe bağlı raporlama. Günlük, aylık, yıllık veya numara bazlı geniş raporlama cözümleri.

* Tek bir numaranızdan A’dan Z’ye tüm dünya ülkelerini kapsayan bir telekomünikasyon hizmeti– işinize ihtiyacınız olan HD ses kalitesi ve güvenilirliği sağlamak için gerekli tüm altyapı hazır olarak sunulmaktadır.

* Global 7/24 teknik destek ekibi.

* Taahhüt yok ve konuştukta öde sistemleri. Saniye bazlı faturalandırma ile konuştuğunuz kadar ödeyin.

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara