Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Avrupa’da büyümeyi hızlandırmak isteyen bir işletmeyseniz, Avrupa pazar içi bir sanal telefon numarasına sahip olmak, temel olarak maliyetlerinizi kontrol ederek genişlemeyi hızlandırmak ve dolaşım ücretlerinden kaçınmak için ek bir rekabet avantajı olabilir. Sanal telefon numarası, sabit bir konuma veya cihaza bağlı olmayan bir telefon numarasıdır. Sanal numaralar, genellikle VoIP telefonları aracılığıyla herhangi bir telefonda arama yapmak veya almak için kullanılabilir.

DIDTR gibi güvenilir bir sağlayıcı ile birkaç gün içinde sanal bir telefon numarasına sahip olabilir. Tek ihtiyacınız olan bir dizüstü bilgisayar veya bir akıllı telefonla birlikte iyi bir internet bağlantısı. DIDTR, 100’lerce ülkede 30.000’den fazla sanal telefon numarasıyla geniş bir coğrafi kapsamını sunar.

DIDTR, mobil operatör ağını sürekli olarak genişletiyor ve en son hem Fransa hem de Almanya ile Avrupa ağına eklemeler yapıyor. Uluslararası sanal telefon numaralarının prefix olarak belirli bir ülke kodu olabilir. Örneğin, ülke kodu prefixi olarak Fransa +33 telefon numarasına, İtalya ise +39 telefon numarasına sahip olacaktır. Fiziksel bir ofisinizin olmadığı Avrupa ülkelerinde daha fazla iş varlığı oluşturma hedefiniz varsa, o zaman yerel bir sanal numara kullanmak akıllıca bir çözüm olabilir. Bazıları bunun Brexit sonrası önemli bir iş ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Avrupa’nın bir ülkesindeki sanal telefon numarasına sahip olmanın temel faydalarına daha yakından bakalım.

Avrupa Sanal Numarası, Dolaşım Ücretlerinden Kaçınmaya Yardımcı Olur

Yerel bir Avrupa sanal numarasına sahip olarak, dolaşım ücretlerinden kaçınabilirsiniz. Dolaşım ücretleri Brexit’ten bu yana ölçeklendi, bu nedenle cep telefonunuz hiçbir zaman elinizin altında değilse, iş konuşmalarınızın aramalar ve veriler için bir şok faturası tarafından engellenmemesi önemlidir. Yerinde bir yerel sanal numara ile, arayanların roaming ücretlerinden yararlanmaktan kaçınmak için belirlenmiş yerel sanal numaraları aracılığıyla arama yapması ve alması yeterlidir. Bu numara, hareket halindeyken arama alabilmeniz için cep telefonunuza yönlendirilebilir. Bazı ana gsm operatörleri, müşterilerine AB’de ayda yalnızca 5 GB’a kadar veri kullanabileceklerini söylüyor. Bu seviyenin üzerinde, MB başına 10p ücretlendirilecektir. Pek çok mobil şirket, insanlar AB’de dolaşırken ortaya çıkan bağlantı ücretlerini bu hareketten sorumlu tuttu.

Bir Avrupa Sanal Numarası Daha Fazla Güvenlik Sağlar

Yerel bir Avrupa VoIP numarasına sahip olduğunuzda, standart sabit hat veya cep telefonu aramalarına kıyasla artırılmış güvenlikten faydalanabilir, istenmeyen metinlerden ve aramalardan kaçınabilirsiniz. Spam aramalar, çalışma rutininizi ciddi şekilde etkileyebilir. Bu, alakasız etkileşim ve dikkat dağınıklığı nedeniyle iş gücünüz genelinde üretkenliği bozabilir. Ayrıca, sisteminizdeki önemli verilerin güvenlik risklerine neden olabilir. İlgili aramaların akışını sürdürmek için sanal telefon numaranızı spam aramalardan temiz tutmak gereklidir. DIDTR gibi bazı VoIP sağlayıcıları, iş telefon hattınızın herhangi bir yetkisiz kullanımına (örneğin Spam veya rastgele satış çağrıları) karşı koruma sağlayan Çağrı Şifrelemeli Güvenli VoIP bile sunacaktır. Örneğin DIDTR, 2FA, TLS ve SRTP şifreleme gibi özellikler sunar. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA), verilerinizi korumak için 2 adımlı bir parola koruma süreci sağlar. Aktarım Katmanı Güvenliği veya TLS, VoIP aramasını şifreleyerek çevrimiçi iletişim için gizlilik ve veri güvenliğini sağlamak üzere tasarlanmış bir güvenlik protokolüdür. Güvenli Gerçek Zamanlı Aktarım Protokolü (veya SRTP), veri gönderirken kimlik doğrulama ve koruma sağlayan bir profildir. Bu, ek güvenlik sağlar ve sunulan protokolleri etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar.

Bir Avrupa Sanal Numarası Daha Ucuz Çağrı Ücretleri Sağlıyor

Yukarıda bahsedildiği gibi, bir Avrupa Sanal Numarasına sahip olmak, sabit hat veya cep telefonu aramaya kıyasla önemli arama ücreti tasarrufu sağlar. İşletmenizde sanal numaralar varsa, bu size seçtiğiniz Avrupa hedef pazarından bir telefon numarasını PC’nize, SIP Trunk‘ınıza, ofis santralinize, cep telefonunuza veya SIP’yi destekleyen diğer herhangi bir cihaza bağlama fırsatı sağlayacaktır. Ayrıca sanal telefon numaranızı istediğiniz ülkeye çok düşük bir fiyata yönlendirebilirsiniz.

Bir Avrupa Numarasının kurulumu ve bakımı hızlı ve kolaydır

Bir Avrupa sanal numarasının oluşturulması ve sürdürülmesi basit ve kurulumu hızlıdır. Çağrıları etkinleştirmek için geniş bant bağlantınızı kullandığınız için herhangi bir donanım veya kablolama gerekmez.

Bir Avrupa Numarası İşletmenize Daha Fazla Büyüme Sağlayacaktır

Bir VoIP sağlayıcı aracılığıyla sanal bir Avrupa numarasına sahip olmanın ek avantajı, ister kullanıcı ekleyin ister kullanıcı çıkarın, ek masraf gerektirmemesidir. Uygun bir şekilde, ekibinizi büyütür büyütmez yeni kullanıcılar ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Aynı şekilde, ölçeği küçültmeniz gerekirse, mevcut hattı kolayca yeniden atayabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz. Eskiden Avrupa’da büyümek isteyen işletmelerin yerel bir ofis bulması, yerel donanım ekipmanı satın alması ve hatta yerel personel kiralaması gerekiyordu. Avrupa sanal numarasıyla, başlangıçta fiziksel altyapıya ihtiyaç duymadan büyümeyi uzaktan yönetebileceğiniz ve istediğiniz gibi ölçeklendirebileceğiniz için bunların hiçbirine ihtiyacınız olmayacaktır.

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara