Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Eğer uygun bir fiyatla düzenli olarak Almanya’yı arama yapmak isteyen bir işletmeyseniz, o zaman bu makaleyi okumanız gereklidir.

Sanal bir numara nedir ve bununla Almanya’ya nasıl arama yapılır?

Birçok uluslararası işletme, Avrupa ve ötesine arama yapmak ve almak için sanal telefon numaraları kullanma avantajını elde edebilir. Sanal numaralar, mevcut bir konuma bağlı olmayan bir telefon numarasıdır. Sanal numaralar genellikle VoIP telefonları veya VoIP uygulamaları aracılığıyla herhangi bir telefondan arama yapmak veya arama almak için kullanılabilir. Örneğin, Almanya’daki müşterileri çekmeyi amaçlayan bir Türkiye işletmesiyseniz, o zaman Almanyasanal bir numara satın alarak konum farketmeksizin arama yapabilir ve alabilirsiniz, aynı zamanda AB genelinde dolaşım ücretlerinden kaçınarak.

Almanya sanal numara ile dünya genelinden herhangi bir yerden her zaman ulaşılabilir olma gücüne sahipsiniz. DIDTR, 100’den fazla ülkede 30.000’den fazla telefon numarasıyla geniş bir coğrafi kapsama alanı sunmaktadır.


Almanya Sanal Numaranızı Tahsis Etmek Ne Kadar Kolay?

Almanya sanal numarası tahsis etmek için belgelerinizi DIDTR’ye iletmeniz gerekmektedir.

İşletmeler için,

Ticaret Sicili’ni (Handelsregisterauszug veya Gewerbeanmeldung) iletmeniz gerekmektedir.- Şirket adresinizin, numara talep ettiğiniz şehirle eşleşmesi gerektiğini unutmayın. Son bir aya fatura örneğini yükleyin – Bu, kira, internet veya elektrikle ilgili bir fatura olabilir.

Bireysel kullanıcılar için

Kimlik Kartı veya Seyahat Pasaportu (Reisepass) iletmeniz gerekmektedir.. Kayıt Adresi Formu (Meldebescheinigung) ni ile birlikte adresiniz, numara talep ettiğiniz şehirle eşleşmelidir.

İşletmeniz İçin Almanya Sanal Numarasının Avantajları

İşletmeniz için bir Almanya sanal numarasına sahip olmak, müşteri aramalarını daha erişilebilir hale getirecektir. Müşteri bakış açısından, sanal numaraya sahip olmak pazar acısından coğrafi alanda varlık hissi yaratır. Almanya sanal numarasına sahip olmak büyük iş avantajları sunar. Sanal numara, gelen aramalarınızı belirli bölgelerden veya ülkelerden istediğiniz kişilere veya işletmelere yönlendirir. Sanal telefon numaraları hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir ve dünyanın her yerinde herhangi bir telefona yönlendirilebilir. Almanya için sanal bir telefon numarası kullanarak, Alman müşterilerinizle, tedarikçilerinizle ve müşteri adaylarınızla yakın kalabilirsiniz.

Eğer işletmeniz Almanya dışında bulunuyorsa, o zaman Almanya alan kodlu +49 bir sanal numara, önemli avantajlar sunar. Ek avantajlar aşağıda listelenmiştir:

  • Almanya içinde güven oluşturur ve yerel güvenilirlik sağlar.
  • Uzaktan çalışma ve coğrafi esneklik sunar.
  • Almanca sesli mesaj ve Almanca tabanlı sesli karşılama ile kişiselleştirilmiş bir hizmet sunarak müşteri deneyimini artırır.
  • Mesai çalışma saatlerinde ve DE saat diliminde çıkış aramaları için yüksek çağrı yanıt oranları sağlar.
  • İşletmenizin genişlemesine ve Almanya hedef pazarınıza ulaşmasına, iş fırsatlarını arttırmasına izin verir.
  • Yüksek çağrı yanıt oranları ile dönüşüm oranlarını artırır.


Özetle

DIDTR’nin Cloud PBX‘i, hazır bir iş telefonu çözümü sunmaktadır. Sanal telefon numarası ve dünya genelinde herhangi bir yere ücretsiz arama bağlantıları ile, uzaktan ve uluslararası sanal ofisler için idealdir. Sanal numaralar, uluslararası aramaları sunmak için son derece ekonomik bir yol sağlar. Eğer Almanya dışında bir işletmeseniz ve yerel civarda potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız, nihayetinde +49 alan kodlu bir sanal telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Yerel bir Almanya telefon numarasına sahip olmak, işletmenin itibarını artırırken aynı zamanda yurtdışı arama ücretlerini azaltacaktır.

🇦🇪 Birleşik Arab Emirlikleri Sanal Numara 🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬 Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara