Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Fransa’da ikamet etmiyorsanız Fransa’yı aramak pahalı olabilir. Uluslararası dolaşım ücretlerinden kaçınmak için genellikle uygun maliyetli bir arama çözümü düşünmek mantıklıdır. VoIP, arayanların ABD’den, Avrupa’dan ve yurtdışından Fransa’ya düzenli çağrılar yapmasının gerektiği günümüzde var olan en mantıklı ve uygun fiyatlı çözümlerden biri olarak görülüyor.

İnternet Protokolü Üzerinden Ses (VoIP), yerel kablolu geleneksel telefonlar kullanmak yerine internet bağlantısı kullanarak ses tabanlı telefon görüşmelerini kolaylaştıran teknolojidir. IP üzerinden ses, sesinizi dijital bir sinyale dönüştürür, sıkıştırır ve internet üzerinden gönderir. VoIP teknolojisi, ses sinyallerini iletmek için fiziksel bir bağlantı noktası gerektirmeyen sesi aktarması bakımından karmaşıktır. VoIP destekli sanal numaralar, Fransa’ya yapılan aramaları basit, kolay ve sorunsuz hale getirir.

Fransa için sanal bir numarayı nasıl edinebilirsiniz?

Sanal telefon numarası, fiziksel bir konuma veya adrese bağlı olmayan bir numaradır. Birisi sanal bir numarayı aradığında, VoIP telefon sistemi tarafından yönetilen bir telefon numarasını çevirir ve bu, çalışan bir internet bağlantınız olduğu sürece herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden bu numarayı kullanarak arama yapılmasına ve alınmasına olanak tanır.

Fransa’yı aramak için ne tür sanal numaralar alabilirsiniz?

DIDTR, Fransa’yı aramak için yerel, ulusal ve Mobile numaralar dahil olmak üzere çeşitli sanal telefon numaraları sunar . Kullanıcılar, sanal telefon numaralarına çevrimiçi olarak çağrı alabilir veya bunları başka herhangi bir telefona yönlendirebilir.

Fransa’da bir varlık hissi edinmek istiyorsanız sanal bir numara bunu başarmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, Fransa’nın Paris gibi büyük şehirlerinden birinde sanal bir ofis kurmakla ilgilenebilirsiniz. Sanal bir numaraya bağlanmak hızlı ve kolaydır.

Fransa’yı aramak için sanal numara kurmanın avantajları

Dolaşım ücretlerinden kaçının

Fransa için sanal bir numaraya sahip olmanın size kazandıran faydası, dolaşım ücretlerinden kaçınmanızdır. Geleneksel telefon hatları pahalıdır, oysa sanal numaralar iş operasyonlarınızı sorunsuz bir şekilde yürütmenize yardımcı olabilir. DIDTR, işletmeleri ölçeklendirmek için esneklik sunan, son derece uygun fiyatlı aylık ve yıllık abonelikler sunar. Hesabınızda yeterli bakiye olduğu sürece sanal numaranızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sabit kablolama ve ekipmana gerek yok

Sanal bir numara herhangi bir fiziksel sabit kablolama gerektirmez. Ek maliyetler ödemeden numaralar arasında geçiş yapabilir veya bir numarayı kullanmayı bırakabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu sürece akıllı telefon veya masaüstü uygulaması üzerinden arama yapabilir veya internet bağlantısı olmasa bile aramaları Fransa numaralarına yönlendirebilirsiniz. Ayrıca whatsapp business kurarak müşterilerinizden mesajları alabilirsiniz.

Ek VoIP özellikleri

DIDTR, tüm kayıtlı kullanıcılara PBX telefon sistemine erişim ve ek VoIP özellikleri sunar. PBX sistemi, kurulumu hızlı ve uygun maliyetli, anahtar teslim bir telefon çözümü sağlar. DIDTR PBX, CRM, çağrı aktarma, çağrı kaydetme, yönlendirme, çağrı yönlendirme, sesli posta, çağrı yönetimi, sesli posta ve video konferans gibi çok sayıda özelliğe sahiptir. DIDTR’nin PBX’i çeşitli uygulama, finansal yazılım ve Hubspot, Microsoft Teams ve çok daha fazlası gibi CRM çözümleriyle entegre olur. Bu entegrasyonlar manuel çalışmayı azaltır ve işletme maliyetlerini azaltır. Bu aynı zamanda işlevselliği artırır ve iletişim süreçlerini kolaylaştırır. Etkili entegrasyonlarla müşteri etkileşimlerini basitleştirebilir ve takipleri yönetebilirsiniz

Sanal sayılar ölçeklenebilirlik sağlar

Sanal bir numaranın güzelliği, işiniz büyüdükçe ölçeklenebilirlik sağlamasıdır. Uygun bir şekilde, yeni bir ekip veya aile üyesi eklediğiniz anda yeni bir hat ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde, ölçeklendirmeniz gerekirse, mevcut hattı yeniden atayabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz.

Karşılama Anonsu(IVR)

Fransa için sanal bir numara ile çalışma saatlerinin sayısını belirtebilirsiniz. Şirketlere tahsis edilen sanal numaralar 09:00-18:00 saatleri arasında açık olabilirken, bir müşteri destek numarası ‘her zaman açık’ kullanılabilirlik gerektirebilir. Sanal numaranızı bir sesli mesaja veya mesai saatleri dışında bir temsilciye iletebilir, böylece hiçbir çağrının kaçırılmamasını sağlayabilirsiniz. Bu, sağlam bir müşteri hizmetleri stratejisi oluşturmak için yeterince güçlü bir temel sağlar.

DIDTR Fransa’ya yapılan aramaları nasıl kolay ve uygun fiyatlı hale getirebilir?

DIDTR, kullanımı kolay bir sanal numara hizmeti sağlar. Fransa ile düzenli iş yapmak istiyorsanız yerel, ulusal veya mobile bir sanal numara, doğal olarak işletmenizin erişim alanını genişletecektir. Fransa’yı ister Birleşik Krallık’tan, ister ABD’den, ister AB’nin herhangi bir yerinden arıyor olun, DIDTR’nin sanal numara hizmeti, uluslararası aramayı son derece uygun maliyetli ve kullanımı basit hale getirir. Bu sanal numara hizmeti gizli ücretlendirmeye neden olmaz. Sanal arama hizmeti, Fransa’ya yapılan aramalar için çeşitli fiyat planları sunar ve dakikası 0.16 euro’dan başlar. Ekonomik olmasının ötesinde, DIDTR’nin Fransa’ya yönelik sanal numara hizmeti, gelişmiş çağrı yönetimi özellikleri ve işlevleri sunarak Fransa’ya arama yapmanın sorunsuz ve uygun maliyetli olmasını sağlar.

 Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polonya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara