Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Dünya çapındaki şirketler ofislerini yeniden açıyor olsa da, bu, çalışanların ofislerine geri dönmek zorunda kalacağı anlamına gelmiyor. Uzaktan çalışma veya Evden Çalışma seçeneği masada kalır. Bu salgında öğrendiğimiz derslerden biri, çalışanlara %100 olmasa bile ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları sürece nerede olurlarsa olsunlar çalışma esnekliği vermektir.

Bir bulut iletişim sistemiyle, tamamen güvenli bir ortamda gelişmiş özelliklerden yararlanmaya devam ederken iş iletişimlerinizi düzene sokabilirsiniz.

Bir bulut telefon sistemi, uzak iş gücü için pratik bir çözümdür. Çalışanlarınız uygulamayı dizüstü bilgisayarlarında, masaüstü bilgisayarlarında veya cep telefonlarında kolayca kullanabilir ve arama yapmak veya almak, hatta ihtiyaca göre aramaları aktarmak için gereken kullanışlı özelliklerden maksimum düzeyde yararlanabilir. Hareketlilik ve esneklik, işin ve işletmelerin geleceğidir. Bu doğru – esnek bir ortamda çalışan çalışanlar daha üretken, odaklanmış ve bağlı. Bu salgın sırasında yapılan çeşitli  çalışmalar , uzaktan çalışmanın üretkenliği ve performansı artırdığını ve bu da projelerin daha iyi geri dönüşünü sağladığını kanıtladı.

Her anlamda Uygun Maliyetli!

Maliyet sürücülerini azaltmak, herhangi bir işletme için en yüksek önceliktir. Aynı şekilde telefon sisteminiz de hiçbir şekilde bütçenizi sarsmamalıdır. Belki de telefon sisteminizin bütçeyi aştığını ve diğer önemli yatırımlardan para kaybettiğini hiç araştırdınız. Şirket içi telefon sistemleri, özellikle uluslararası veya uzun mesafeli aramalar yaparken size bir servete mal olabilir. Geleneksel bir şirket içi sistem, yalnızca yerinde sunucular değil, aynı zamanda iletişim sisteminizin bütçesine daha fazla basamak ekleyen düzenli bakım ve destek de gerektirir.

Buluta geçiş bu masrafları azaltabilir. Nasıl? Görüyorsunuz, size herhangi bir donanım veya kurulum ücreti ödemez. Sabit bir aylık veya yıllık abonelik ödeme türü, bütçelemeyi hafif ve kolay hale getirir.

Bulut Telefon Sistemleri Ölçeklenebilir!

Daha fazla çalışanı işe almayı mı planlıyorsunuz? Bulut tabanlı telefonlar mantıklı bir seçim yapar. Böyle bir iletişim sistemini ölçeklendirmek sadece kolay değil, aynı zamanda bir yönetici panelinden kontrol edilmesi ve yönetilmesi de kolaydır. Sadece birkaç tıklamayla kolayca yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Müşteri destek temsilcisi yok, kuyrukta beklemek yok ve bu görevler için manuel olarak sıkıcı işlere gerek yok! Ayrıca, yazılım güncelleme kurulumu otomatiktir. Bu, minimum manuel çaba ve maksimum fayda anlamına gelir.

Yetenek Havuzunuzu Çarpın

İyi tarafından bakıldığında, pandemi, metro alanlarından uzaktaki küçük kasabalarda bulunanlar da dahil olmak üzere birçok şirketin uzaktan çalışma ortamını kabul etmesine ve kabul etmesine yardımcı oldu. Bazı endüstri etkinlikleri, ekibe daha fazla insan getirme, yardım veya destek merkezlerine daha fazla müşteri destek temsilcisi ekleme ve aynı anda tüm yükseltmeyi yönetmek için daha fazla yönetici ve üst düzey yetkili işe alma ihtiyacı hissetti. Bulut telefonları sayesinde, tüm bu işe alma ve işe yerleştirme süreci basitleştirildi, kolaylaştırıldı ve şirketin büyümesini büyük ölçüde artırmaya yardımcı oldu.

İlginçtir ki, bu eğilimin tüm dünyadaki kuruluşlar için büyümesi bekleniyor. Yetenek havuzunuzu coğrafi olarak tanımlanmış belirli bir sınırdan işe almakla sınırlı olmama fikri, onların balonlarının dışında işe almanın değerini vurgular. Ne olursa olsun ekibinize süper yıldızları işe alma fırsatınız varsa, konumlarıyla ilgili endişeler en az önemli faktör haline gelir.

Sürekli gelişen bir iş gücünün artan ihtiyaçlarını ve beklentilerini sürdürmek için, telefonunuz, iş iletişimleriniz, toplantılarınız, işbirlikleriniz ve çok daha fazlası için tüm kalbimizle bulutu benimsememiz gerekir.

Bulut Telefon Platformları Daha Fazla Özelliği Destekler

Şirket içi ve bulut telefon sistemleri, işlevsellik açısından oldukça fazla benzerliğe sahip olsa da, yine de bulut, bazı ekstra özelliklerle birlikte gelir. Örneğin sesli mesajların kopyalanması, kullanıcılara telefon veya metin yoluyla uyarı gönderen en kullanışlı özelliklerden biridir. Bu, sanal sesli postalar hazır olduğunda sesli postaları almanın ıstırap verici sürecinden daha fazla ıstırap çekmeyeceğiniz anlamına gelir.

Benzer şekilde, çağrı analitiği, bulut tabanlı sistemlerle birlikte gelen bir başka faydalı özelliktir. Satış ve müşteri destek personelinizin kullanımını ve performansını izlemenizi sağlar. Yapılandırılabilir birkaç raporla, eyleme dönüştürülebilir adımlara dönüştürmenize yardımcı olacak bilgiler edinirsiniz.

Spam arayan koruması, arayanları kolayca sınıflandırmaya ve sıralamaya yardımcı olan ve gereksiz kesintileri önlemek için onları engellemeyi veya sesli postaya yönlendirmeyi seçmeye yardımcı olan başka bir kullanışlı özelliktir.

Gelişmiş Çağrı Kalitesi ve Güvenilirliği

Bulut telefon sistemlerini iletişimin geleceği yapan belki de en önemli neden, en üst düzeyde kalite ve güvenilirliktir. Modernize edilmiş ve sayısallaştırılmış bir bulut telefon sisteminin, analog şirket içi telefon sistemine göre her anlamda daha üstün ve dayanıklı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak, her bulut çözümü hizmetinin eşit şekilde çalışması doğru değildir. Bunun için, maksimum çalışma süresi ortalamalarına sahip doğru satıcıyı seçmeye bakmanız gerekir. Sonuç olarak, telefon sisteminiz gerektiği gibi çalışmazsa, işiniz ve itibarınız üzerinde olumsuz etkileri olacaktır. Bir servis sağlayıcı seçerken dikkatli ve ihtiyatlı olmalısınız çünkü geleceğiniz buna bağlı!

İşletmenizi geleceğe hazırlama zamanı!

Herhangi bir işletmenin geleceği büyük ölçüde seçtikleri teknolojiye bağlıdır. Bulut telefon sistemleri söz konusu olduğunda, gelecek yıllarda başarılı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olabilecek avantajlar ve avantajlar elde edersiniz. DIDTR’nin  bulut telefon sisteminin  , çok çeşitli özelliklerle desteklenen ve peşin maliyet gerektirmeyen gelişmiş bir sanal PBX sistemi aracılığıyla iş iletişiminizi nasıl artırabileceğine daha yakından bakın.