Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...


Çoğu şirket, sektördeki en iyileri çalışanları işe almak ister. Ancak, yetenek bulma kapsamınız coğrafi konumunuzla sınırlı olduğunda, yetenekli yetenekler elde etmek çok zordur. Ayrıca, belirli bir görev için yüksek nitelikli meslekler edindikten sonra, onları elde tutmak genellikle son derece zordur. Bunun nedeni, çoğu yüksek nitelikli erkeğin belirli bir şirkete bağlı kalmak yerine danışman olarak çalışmayı tercih etmesidir. Bu nedenle, rahat olabilmeleri için nerede olurlarsa olsunlar çalışmalarına izin vermek iyi bir fikirdir. VoIP teknolojisi sayesinde işiniz için bu mümkün.

Birçok çalışan, çalışmalarının getirdiği esnekliği de sever. Şirketler böyle bir esnekliğe izin verdiğinde, pazardaki en iyi yetenekleri çekmek için kendilerini iyi bir konuma yerleştirirler. Ek olarak, uzaktan çalışmak zamandan ve işe gidiş gelişlerde sizi daha üretken kılacak uzun yolculuklardan kurtarabilir.

VoIP Teknolojisinin Uzaktan Çalışmayı Kolaylaştırma Yolları

VoIP teknolojisi, tüm iletişiminizin bulutta yapılmasını ve saklanmasını sağlar. E-posta göndermek ve hatta resmi telefon görüşmeleri yapmak çevrimiçi olarak gerçekleşir. Bu, bir çalışanın üstlendiği role bağlı olarak, ofiste fiziksel olarak bulunması gerekmediği anlamına gelir. Uzaktan çalışmayı mümkün kılan bazı SIP teknolojisi özelliklerini tartışalım. Biraz bunlardan bahsedelim;

1. Konferans Görüşmeleri

Ekibinizle toplantı yapmak için artık orada bulunmanıza gerek yok. VoIP teknoloji hizmetlerinin konferans görüşme özelliği, hem yurtiçinde hem de yurtdışında diğer ekip üyeleri ve paydaşlarla iletişim halinde olmayı mümkün kılmıştır. Yoğun trafik nedeniyle bir toplantıya geç kalma konusunda endişelenmenize gerek yok. İster cep telefonu, ister tablet veya PC olsun, sahip olduğunuz herhangi bir cihazla bir konferans görüşmesine katılabilirsiniz.

2. Sesli mesaj

Geleneksel telefon sistemlerinden gelen normal sesli mesajları, yalnızca mesajların yerleştirilmesini ve kurtarılmasını içeriyordu. VoIP teknolojisi sesli mesajların çok daha fazlasını içerir.

SIP gövdeleri ile sesli mesajlarınızı e-postanızla birleştirebilirsiniz. Bundan dolayı, sesli posta mesajı, geride kalan sesle birlikte e-postanıza gönderilecektir. Sesli posta mesajını aldıktan sonra, internete bağlı herhangi bir cihazdan ancak uygun bir uygulama ile yanıt verebilirsiniz.

3. Gelişmiş Özellikler

VoIP teknolojisi, arama yönlendirme veya bazı aramaları beklemeye alma gibi harika özelliklere sahiptir. Bunların dışında daha gelişmiş özellikler var. Gelişmiş özelliklerden biri, belirli kişilere ait birden fazla dahiliyi aynı anda çalacak şekilde ayarlamayı içerir. Bu, bir aramanın cevapsız kalma olasılığını azaltır.

Birçok kuruluş, çalışanlarının uzaktan çalışmasının faydalarını yavaş yavaş kabul ederken, bunu gerçeğe dönüştürmenin en iyi yolu olarak VoIP teknolojisini öneriyoruz. Konum kısıtlamaları nedeniyle yetenekli bir çalışanınızı kaçırma konusunda artık endişelenmenize gerek kalmayacak. Bulut santral ve mobil aplikasyon hizmetlerimize göz atın ve herhangi bir sorunuz olması durumunda iletişim kanallarımız aracığıyla bize ulaşabilirsiniz.