Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

İşletmelerin pazarlama stratejisi yıllar içinde büyük ölçüde değişti ve işletme sahipleri artık bu yeni rekabet ortamına uyum sağlama ve gelişme baskısı altında bulunmaktadır. Şirketlerin başarının zirvesine ulaşmak için kıyasıya rekabet ettiği bir dünyada, işletmelerin gündemde kalmaları ve müşterilerine 7/24 ulaşılabilir olmaları gerekiyor. Bunu sağlamak için birçok şirket, müşteri ilişkilerini güçlendirmek, marka bilinirliğini korumak, tüketici davranışlarını izlemek ve müşteriyi elde tutma oranlarını iyileştirmek için sanal numara hizmetlerinden yararlanmaya başladı. Sanal numara, işletmelerin zaman içinde büyümesine yardımcı olan vazgeçilmez bir varlıktır.
                                                                                                                                                               

Yurtdışı Sanal Numara Nasıl Çalışır?

Genel olarak, arama işlemi, diğer aramaları nasıl yaptığınızla hemen hemen aynıdır. Müşteriler yurtdışı sanal numara çevirir ve arama, işletmenin yararlandığı VoIP hizmeti tarafından yönetilen bir bulut santral veya mobil app tarafından karşılanır. Bulut Santral sistemi sağlayıcısı daha sonra müşteri aramalarını bir şirketin destek ekibine yönlendirir. Yurtdışı sanal numara, arama kaydı, arama izleme ve analiz gibi çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Bu özellikler, daha iyi karar vermeleri için işletme sahibine kapsamlı iş bilgileri sağlayabilir. Ayrıca temsilci performansını ve çağrı kalitesini de ölçebilir. İşletmeler, müşteri katılımı ve pazarlama amaçları için sanal numarayı cevapsız arama numarası olarak da kullanabilir.

Yurtdışı Sanal Numaraları kullanmanın faydaları

Yurtdışı sanal numaraları kullanmanın birçok avantajı vardır. Size hem kısa hem de uzun vadeli faydalar sağlar, bu da maliyetinizde önemli miktarda tasarruf sağlar ve işinize daha fazla potansiyel müşteri getirir.  Aşağıda, işiniz için yurtdışı sanal numaraları kullanmanın avantajından bahsedilmiştir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteriler, ister satın alma kararı vermeden önce isterse satış sonrası hizmetler için olsun, genellikle bir işletmeyle iletişim kurmayı tercih eder. Şirketler, müşteriler ve destek ekibi arasında sorunsuz ve kesintisiz bir iletişim süreci sağlamak zorunda kalacak. Müşteri deneyimini geliştirmenin ve sadık müşterilerini elde tutmanın tek yolu budur. Yurtdışı sanal numaralar sayesinde işletmeler, müşterilerinin sorunlarının çözülmesi için destek temsilcileriyle anında bağlantı kurmasını sağlayabilir, bu da sonuç olarak katılım ve müşteri memnuniyeti oranlarını iyileştirir.

 

Marka İmajınızı Güçlendirir

Temel düzeyde, son kullanıcılarınızın hızlı sohbet etmek ve sorunlarını çözmek için arayabilecekleri sanal numaraya sahip olmak, kuruluşunuzun iyi görünmesini sağlar. Bu tür bir hizmet, müşterisine yardımcı olmak ve marka imajını korumak için ekstra adımı atmaya istekli bir işletme için zorunludur. Yurtdışı sanal numaralar önemli güven avantajları ile birlikte gelir. İş irtibat numaraları olarak oldukça tanınırlar ve bunları kullanan bir organizasyonun küçük çaplı bir operasyon olarak görülmesi pek olası değildir. Bu numaralar, kullanıcıların güveneceği kapsamlı bir tanımlayıcı olarak oldukça faydalı olabilir.

Güçlü Bir Pazarlama Aracı Görevi Görür

Yurtdışı sanal numaralarınızı pazarlama platformlarında tanıtmak, müşterilerin dönüşünü anında en üst düzeye çıkarabilir. Şirketler, yurtdışı sanal numaralarını doğrudan arama uzantılarına bağlayarak ‘tıkla ve ara’ özelliğinden de yararlanabilir.  Google’a göre, arama kullanıcılarının çoğu bir işletmeyle doğrudan ‘tıkla ve ara’ seçeneği aracılığıyla bağlantı kuruyor. Diğer iletişim yöntemlerine kıyasla kullanışlı ve kolay buluyorlar. 

Uygun Maliyetlidir

Yurtdışı sanal numara hizmetlerinin kurulumu kolaydır ve her türden işletme için uygun maliyetlidir. Bu hizmetler için abonelik oranları normal telefon hizmetlerinden çok daha düşüktür. Servis sağlayıcılar, sözleşme gerektirmeyen uygun fiyatlı aylık planlar veya bulut seçenekleri (kullandıkça öde) sunar.

Bulut Santral Avantajı

Yurtdışı sanal numaralar, geleneksel telefon sistemine göre ek avantajlar sağlayan bulut santral platformlarıyla çalışır. Bulut santral platformları, şirketlerin daha iyi müşteri deneyimi oluşturmasına yardımcı olan maksimum çalışma süresi ve sağlam altyapı sağlar.

Düşüncelerimiz,

Global pazarda şirketiniz yurtdışı sanal numara sunamadığında, tüketicilerin yurtdışı sanal numara, bulut santral ve uygun yurtdışı konuşma paketi ve gelen aramalarda uygun maliyetli sistemler sağlayan firmalara tercih etme olasılığı daha yüksektir. Yerel bir numaraya istinaden, global pazarda size ulaşmasını sağlayacak yurtdışı sanal numaraya geçmek, bir şirketin daha geniş kitlelere ulaşmasına ve daha fazla potansiyel müşteri edinmesine yardımcı olabilir. Yurtdışı sanal numaralar kullanmak ayrıca bir şirketin marka imajını yükseltebilir, maliyetlerden tasarruf sağlayabilir ve ödüllendirici satış fırsatları yaratabilir.  #DIDTR #voip #DID #telecom #seshizmeti #Çağrımerkezi #Sesliyanıt #BulutSantral #siptrunking #wholesale #Mobilapp #Mobiluygulama #appvoip #softphone #telecom #Sanalnumara #Yurtdışısanalnumara #voipnumara #sanaltelefonnumaraları #virtualnumber #konuşmapaketleri #voippaketleri #voipses #voipkonuşmapaketleri #yurtdışıkonuşmapaketleri #yurtdışıucuzarama #yurtdışıuygun #voiptarifeleri #Yurtdışıvoip #yurtdışıarama #avrupakonuşmapaketi #voiparama #TurkeyDID #Turkeyterminationvoip #Turkeyvoip #Turkeyvirtualnumber #Turkeylocaltermination #Turkeypstnreplacement #voicesolutions #Turkey2wayvoice #TurkeydirectCLIroute #TurkeyTDMroute #TurkeyTelekomOperator