Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...VOIP ile aramalarınızda %68’e varan maliyet tasarrufu yapmak ister misiniz? Ardından, geleneksel sabit hat aramalarına veda etmenin ve bir iletişim kaynağı olarak VoIP’e hoş geldiniz demenin zamanı geldi. Bildiğimiz gibi sonraki çağ hızlı, güvenilir ve kolay iletişim çağıdır.

Bu blogda, Türkiye’deki en iyi VoIP hizmetini ve size uygun olanı nasıl bulabileceğinizi öğreneceksiniz.

VoIP Neden Daha İyi?

VoIP, gelişmiş özellikleri ve bütçe dostu yaklaşımı nedeniyle sabit telefonlardan daha iyidir. Buna ek olarak, her büyüklükteki işletme, aşağıdaki nedenlerden dolayı onu diğer tüm iletişim kaynaklarına tercih eder:

Tasarruf

İnternette çalıştığı için ek bir donanıma gerek yoktur. Servisleri kullanmak için mevcut sisteminizi veya telefonunuzu da kullanabilirsiniz. Üstelik şehir içi aramaları ücretsiz ve uluslararası aramaları çok ucuz fiyatlara yapabilirsiniz.

Güvenilir

Sistemin güvenilirliği, verileri nasıl depoladığına ve işlediğine bağlıdır. VoIP’yi kullanmaya başladığımız ilk günden bugüne kadar, verilerin yanlış kullanımıyla ilgili hiçbir haber olmadı. İşin içinde üçüncü bir şahıs varsa bu tamamen iyidir. Bu üçüncü taraf, size 7/24 destek sağlamak için orada bulunan sağlayıcınızdır.

Hareketlilik

Tüm sistemi her zaman yanınızda taşımak zorunda olmadığınız için hareket kabiliyeti inanılmazdır. Kolay kullanımı nedeniyle işletmelerin küresel olarak genişlemesine yardımcı oldu. Çalışanlar, herhangi bir yerden bağlantı kurabilir ve bazı donanım sistemlerine güvenmek zorunda kalmadan ekipleriyle işbirliği yapabilir.

Basit Konferans

Çağrı konferansı, işletmeleri yürütmenin en kritik yönüdür. Bulut tabanlı teknolojiyi kullanarak HD ses kalitesiyle yüzden fazla katılımcıya arama yapabilirsiniz. Sistemde görüntülü konuşma ve çağrı kaydetme özelliği de mevcuttur.

ölçeklenebilirlik

İşletmeler bazen beklenmedik oranlarda büyür ve bilmediğiniz komplikasyonlara kilitlenirsiniz. Örneğin, işiniz büyürse, gelecekte çevrimiçi sisteme eklenmek için daha fazla çalışana ihtiyacınız olacaktır. Ancak, doğru VoIP sağlayıcısını seçtiyseniz, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bunu büyütüp küçülteceklerdir.

Nasıl seçilir?

Türkiye’deki en iyi VoIP hizmetini seçmek kafa karıştırıcı olabilir çünkü piyasadaki birçok VoIP sağlayıcısı farklı fiyatlarda farklı özellikler sunar. Ancak, sorunsuz iletişim yoluyla iş verimliliğinizi artırmak istiyorsanız, bunu doğru seçmelisiniz. Yapman gerekenler işte burada:

İhtiyaçlarınızı analiz edin

İlk adım, gereksinimlerinizin ne olduğunu görmektir. Özellikler, anlaşmalar ve bütçeler içerebilirler. Ardından, işletmenizin modelinin farkında olmalısınız. Örneğin, bir çağrı merkezi veya iletişim merkezi ise bulut teknolojisi tek seçenektir. Ayrıca, şirketinizde çalışan çalışan sayısını ve boyutunu görün.

Maliyeti Karşılaştır

Maliyet, kuruluma ve firmanızda kuracağınız birçok telefona bağlıdır. Bazı sağlayıcılar tüm kurulum için bir ücret alırken, bazıları kullanıcı başına bir ücret talep eder. Bu nedenle, sağlayıcıların sunduğu fiyatlandırma planlarını her zaman kontrol etmeli ve bütçenize uygun olanı seçmelisiniz.

İncelemeleri Kontrol Et

Google veya sosyal medya platformlarındaki incelemeleri kontrol etmek en iyisidir. Diğer kullanıcılara deneyimlerini sorabilir ve fiyatları ve kurulumuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Uyumluluğu Kontrol Et

Birçok şirket işlerini farklı ülkelere yaptırıyor. Bu nedenle, iletişim kurmak ve görevlerini tamamlamak için uygun kanallara ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, akıllı telefonlar da dahil olmak üzere diğer sistemlerle uyumluluğunu kontrol etmek daha iyidir. Bu, çalışanların bağlantı kurmaları ve işbirliği yapmaları için kolay erişim sağlayacaktır.

Türkiye’deki VOIP Sağlayıcıları

VoIP servis sağlayıcıları, hesabınızda kullanmak istediğiniz her cihazda ayda kaç dakika ve ne kadar veri kullanılacağını seçmenize izin veren çeşitli planlar sunar. Ayrıca sınırsız arama veya kısa mesaj gibi planlar arasından seçim yapabilirsiniz.

DIDTR, Türkiye ve Avrupa’da dünyanın önde gelen VoIP Sağlayıcısıdır . Birkaç on yılı aşkın deneyimle, endüstrinin en güvenilir ve ölçeklenebilir SIP kanal teknolojilerinden birini oluşturduk.

DIDTR ile şunları yapabilirsiniz:

Mobil uygulamamız ile işinizi her yerden yönetin. Dakikalar içinde yeni hatlar ekleyin ve saatler içinde çalışır duruma getirin. VoIP numaranız ile yüz binlerce kişiye ulaşın. Bütçenize uygun bir ücret karşılığında arama yapın. mobil cihaz Yönetimi Parolaları yönetmek ve gerektiğinde cihazları kilitlemek de dahil olmak üzere, çalışanınızın cihazlarını tüm yönleriyle yönetmenize olanak tanıyan eksiksiz bir araçlar paketi geliştirdik. Ayrıca, bu araçlar onlara her yerden masaüstüne erişmelerini sağlayacaktır. Böyle bir süit tasarlamanın amacı, çalışanların verimliliklerini artırırken erişilebilirliklerini sağlamaktır.

DIDTR VoIP, iletişim platformunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olarak yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarır. DIDTR, çok çeşitli özellik ve hizmetlere sahip hizmet sağlayıcılara kapsamlı bir birleşik iletişim (UC) hizmetleri ve özellik grupları sağlar.

DIDTR ile Gelirinizi Artırın!

İş iletişiminizi basitleştiren ve hızlandıran ve daha fazla yönü hedeflerken daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanıza yardımcı olan uçtan uca telefon çözümlerinden yararlanın. Uygun fiyatlı paketlerimizi inceleyin ve işletme gelirinizi artırırken güçlü işbirliğini deneyimleme fırsatından yararlanın.