Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Sanal sayıları birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. İşte bazı örnekler.

İş kullanımı

Uluslararası satışlar

İşletme, yabancı ülkelerdeki müşteriler için kendilerini daha kolay erişilebilir hale getirebilir. Web sitesinde yerel bir numara göstermek, satışları artırır ve kredi kartlarının geri ödemelerini azaltır.

Uluslararası müşteriler

Müşterinin onlara ulaşmasını çok kolaylaştırmak için müşterinin bulunduğu şehirde yerel bir numaraya sahip olabilir.

Reklam

Farklı reklamlarda farklı telefon numaraları göstererek, her bir reklamın satışları artırmada ne kadar verimli olduğunu izlemek mümkündür.

Özel kullanım

Yurtdışındaki aile üyeleri Yurtdışındaki aile üyeleri, kendi ülkelerinde sanal bir numaraya sahip olarak, aramaları bulundukları ülkedeki cep telefonlarına yönlendirerek, kendilerini evdeki aile fertleri için daha kolay erişilebilir hale getirebilirler.

İş başvuruları

Başka bir ülkede bir iş başvurusunda bulunurken, CV’nize yerel bir numara ekleyebilirseniz – çalışmak istediğiniz şirkete yakın – sizinle iletişim kurmalarını kolaylaştırırsa, işi alma şansınızı artırabilir.

Kapı zilleri

Kapı zillerinin birisi zile bastığında bir numarayı aramalıdır. Sanal bir numara kullanarak, aramayı kime bağlayacağınız konusunda daha fazla esneklik elde edersiniz.

Yer değiştirme

Başka bir şehre veya ülkeye taşınıyorsanız, varışınızdan önce gereken tüm iletişim için yerel bir numaranız varsa, her şeyi uzaktan kurmak daha kolay olabilir.

Gizlilik

Gerçek numaranızı göstermek yerine sanal bir numara yayınlayın. Bu, gerçek numaranızı dünyaya ifşa etmeden gizliliğinizi korumanıza olanak tanır.