Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

DIDTR, dünya çapında hem sabit hatlara hemde mobil hatlara özel olarak tasarlanmış özel voip konuşma paketleriyle Portekiz’yı temiz ses kalitesi ve çok uygun maliyetlerle aramanıza olanak sağlıyor.

Bizden satın alacağınız Portekiz sanal numarası (Portekiz voip numarası) ile Portekiz konuşma paketi ve Avrupa konuşma paketlerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

500 dakika’dan 50.000 dakika’ya olan Voip konuşma paketlerimizden satın olarak dakika ücreti ve bağlantı ücreti ödemeden özgürce arama yapabilirsiniz.

Portekiz voip konuşma paketlerimiz dakika bazlı değil, saniye bazlı ücretlendirilmektedir. 25 saniye konuştu iseniz sadece 25 saniye ödersiniz.

Konuşma paketleriniz bir sonraki aya devreder, aylık değildir. Paketinizizde kalan dakikalarını bitirene kadar kullanabilirsiniz.

Sanal Numara ve Konuşma paketlerini dilerseniz DIDTR 3CX Bulut santral veya Mobile app hizmetiyle beraber kullanabilirsiniz. Kurulum tamamen DIDTR mühendisleri tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Kendi Bulut Santralinizi kullanmaya devam etmek isterseniz DIDTR sunduğu sanal numara ve voip konuşma paketi hizmetlerini kendi sistemenize entegre edebilir ve DIDTR sunduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.#DIDTR #voip #DID #telecom #seshizmeti #Çağrımerkezi #Sesliyanıt #BulutSantral #siptrunking #wholesale #Mobilapp #Mobiluygulama #appvoip #softphone #telecom #Sanalnumara #Yurtdışısanalnumara #voipnumara #sanaltelefonnumaraları #virtualnumber #konuşmapaketleri #voippaketleri #voipses #voipkonuşmapaketleri #yurtdışıkonuşmapaketleri #yurtdışıucuzarama #yurtdışıuygun #voiptarifeleri #Yurtdışıvoip #yurtdışıarama #Portekizkonuşmapaketi #Portekizvoippaketi #Portekizsanalnumara #Portekizvoipnumara #Portekiztelefonnumarası #Portekiznumara #Portekizvirtualnumber #PortekizDID #Portekizkonuşmapaketleri ##Portekizvoip #avrupakonuşmapaketi #voiparama #TurkeyDID #Turkeyterminationvoip #Turkeyvoip #Turkeyvirtualnumber #Turkeylocaltermination #Turkeypstnreplacement #voicesolutions #Turkey2wayvoice #TurkeydirectCLIroute #TurkeyTDMroute #TurkeyTelekomOperator