Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Son derece gelişmiş ve güvenli telekom ve VoIP sistemlerimizi sağlayarak dünya çapında 68 ülkede faaliyet gösteriyoruz.

Birinci sınıf altyapımız ve teknolojik yeteneklerimizin yanı sıra, samimi ve etkin ağ operasyonları ekibimiz aracılığıyla dünya standartlarında destek sağlıyoruz.

Ayrıca TDM veya VoIP aracılığıyla doğrudan ara bağlantı sağlıyoruz. Bu, müşterilerimize, en iyi yönetim, güvenlik ve uçtan uca ses hizmetlerinin performansına yol açan çağrı sonlandırma seçeneğini ve gelen çağrı dağıtımını düzenleme konusunda benzersiz bir yetenek verir.

Mobil, yerel, ulusal DID ve yurtdışı sanal numaraların önde gelen bir VoIP satıcısı olarak, üstün kaliteli ve çığır açan küresel gelen ses hizmetlerinin sağlanmasında bir üst elimiz var ve aynı zamanda müşterilerimize üstün değer sağlıyoruz.

İşletmenizi daha ileriye taşıyın

Etkili telefon iletişimi, herhangi bir işletmenin başarısı için hayati önem taşır. Ulusal / uluslararası yurtdışı sanal numara kullanmak, siz ve müşterileriniz arasındaki iletişimi kolaylaştırmak için uygun ve uygun maliyetli bir yöntem sağlar.

Yurtdışı telefon numaralarından gelen kullanım verileri, devam eden pazarlama kampanyalarınızda da son derece etkili bir şekilde kullanılabilir. İşletmeniz için yurtdışı sanal bir numarayı düşünmek için tam zamanı.

Türkiye’deki müşterilerimizin en çok tercih ettikleri ülkelere ait sanal numara rotalarından bazıları,

🇦🇹 Avusturya Sanal Numara 🇧🇪 Belçika Sanal Numara 🇧🇬 Bulgaristan Sanal Numara 🇧🇭 Bahrain Sanal Numara 🇨🇦 Kanada Sanal Numara 🇨🇭 İsviçre Sanal Numara 🇨🇾 Güney Kıbrıs Sanal Numara 🇨🇿 Çek Cumhuriyeti Sanal Numara 🇩🇪 Almanya Sanal Numara 🇩🇰 Danimarka Sanal Numara 🇪🇪 Estonya Sanal Numara 🇪🇸 İspanya Sanal Numara 🇫🇮 Finlandiya Sanal Numara 🇫🇷 Fransa Sanal Numara 🇬🇧 İngiltere Sanal Numara 🇬🇷 Yunanistan Sanal Numara 🇭🇺 Macaristan Sanal Numara 🇮🇳 Hindistan Sanal Numara 🇮🇹 İtalya Sanal Numara 🇯🇴 Ürdün Sanal Numara 🇰🇼 Kuwait Sanal Numara 🇰🇿 Kazakistan Sanal Numara 🇱🇻 Letonya Sanal Numara 🇲🇹 Malta Sanal Numara 🇳🇱 Hollanda Sanal Numara 🇳🇴 Norveç Sanal Numara 🇵🇭 Filipinler Sanal Numara 🇵🇱 Polanya Sanal Numara 🇵🇹 Portekiz Sanal Numara 🇶🇦 Katar Sanal Numara 🇷🇴 Romanya Sanal Numara 🇷🇺 Rusya Sanal Numara 🇸🇦 Suudi Arabistan Sanal Numara 🇸🇪 İsveç Sanal Numara 🇺🇸 Amerika Sanal Numara