Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...Zaman içerisinde işletmelerin iletişim kurma yolları değiştikçe değişti. Artık özel telefon hatlarına(PRI) veya geleneksel sabit hatlara(PSTN) gerek yok. İnternet protokolünü kullanan gelişmiş özellikleri ile Sip Trunk sistemi, işletmeler için bağlanmak için ihtiyacınız olan tek şey.

Bu blogda, işletmelerin büyümesi ve genişlemesi için SIP Trunk’ın nasıl en iyi olduğunu yol olduğunu konuşalım,

İşletmeler için SIP Trunk

SIP Trunk teknolojisi , işletmeler için en faydalı iletişim kaynağı olduğunu kanıtlamıştır. Sesli aramalar, video konferans aramaları veya mesajlar yoluyla iletişim yollarını kolaylaştırır. Ayrıca sistem gelecekteki teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. İşte işletmeler için SIP Trunk kullanmanın bazı faydaları.

Maliyet etkinliği

SIP Trunk firmanızı her ay fazladan fatura ödemekten kurtarır. Yapmadığınız aramaların ücretini ödemek zorunda olduğunuz geleneksel sabit hatları kullanırken sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. SIP Trunk firmanızı aşağıdaki maddelerde olduğu gibi tasarruf sağlar,

 • Maliyet tahmin edilebilir
 • Kullanıcı başına maliyet
 • Uygun ve ekonomik uluslararası aramalar
 • Ücretsiz dahili aramaları


Anında yatırım getirisi

SIP Trunking hizmeti alırsanız , herhangi bir donanım veya yazılım kurulumu olmadığı için maliyet çok fazla olmayacaktır. İlk yatırım önemli ölçüde daha azdır, bu nedenle yeni başlayanlar için yudum en iyisidir. İşletmeniz için bir sistem kurduğunuzda teknikleriniz güçlenir. İletişim algınız netleşir. Bu sayede daha fazla müşteri edinebilir ve kısa sürede anında geri dönüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Küresel Potansiyel

Bir işletmenin büyümesi, dünyadaki varlığına bağlıdır. İletişimleri için SIP Trunking kullanan şirketler dünyada büyüme potansiyeline sahiptir. Dünyanın her yerinden çalışanlar dakikalar içinde bağlantı kurabilir. Her zaman toplantı ve konferans görüşmeleri yapabilir ve işletmeleri ileriye taşıyabilirler.

Birleşik iletişim

Tüm çalışanlar aynı arayüzü kullanarak sesli veya görüntülü aramalar yoluyla bağlantı kurabilir. Bu nedenle, farklı amaçlar için farklı cihazlar kullanmanıza gerek yoktur. Bu sayede ekstra alanınızdan tasarruf edersiniz ve tek bir sistemde her şeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

Sip Trunking sisteminin ölçeklenebilirliği, iş gereksinimlerinize bağlı olarak bağlantıları artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. Ayrıca, bu amaç için herhangi bir donanım yüklemeniz gerekmez. Bunun yerine, çevrimiçi bir gösterge panosuna gidebilir ve yeni bir kişi eklemek için onları doğrudan ekleyebilirsiniz.

Hareketlilik

Sip Trunking servis sağlayıcıları, tüm cihazları tek bir iş kolu üzerinden bağlamanıza izin verir. Tüm ekip için erişim kolaylaşır ve sisteme istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Bu, tüm sistemi cebinizde herhangi bir fiziksel yük olmadan taşıdığınız anlamına gelir.

Ağ Konsolidasyonu

Bazı şirketler telefon hatları ve veriler için ayrı ödeme yapar. SIP Trunk sistemi, veri ve sesli aramaların tek bir hatta aktarılmasına yardımcı olur. Ek olarak, fiber optik bağlantı, veri bağlantılarının bant genişliğini artırır.

Altyapıya İhtiyaç Olmayacaktır

Geleneksel sabit hatları kullanmak bazen biraz göz korkutucu olabilir. Her şey internete bağlı. Bir işletme yürütüyorsanız, herhangi bir yerdeyken uzaktan çalışabilecek bir çalışanı işe almanız gerekir. Onlar için telefon setlerine yatırım yapmalısınız. Ancak bir SIP Trunk sistemi kullanıyorsanız, herhangi bir ahizeyi sisteme bağlayabilir ve iletişimi bütünsel hale getirebilirsiniz.

Güvenilirlik

Sip Trunking, dış etkileşimlerden daha  güvenli olduğu için güvenilir bir sistemdir. Hiçbir insan veya hava etkisi verileri hiçbir şekilde etkileyemez. Elektrik kesintisi ile karşılaşırsanız yedekleme seçeneği de vardır. İletişimde herhangi bir arıza olması durumunda, Servis sağlayıcınız aramalarınızı doğru yere yönlendirir.

Kolay Yönetim

Sip Trunking  yönetimi, çevrimiçi portalların mevcudiyeti ile kolaydır. İster özellikleri yönetin, ister yeni bağlantılar ekleyin, bir tıklama ile kendiniz yapabilirsiniz. Böylece SIP Trunk size tüm olanakları getirmektedir.. Bağımlılık yok, baş ağrısı yok!

Business SIP Trunk Sağlayıcısı Nasıl Bulunur?

SIP İşletmeleri Nasıl Etkiler?

SIP Trunking, başka hiçbir sistemin sunmadığı birçok avantaj sağlar. Gelişmiş özelliklerin entegrasyonu, işletmelere mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olur.

Artan Verimlilik

Sorunsuz bağlantılarla, ekip olarak büyümek için daha fazla şans var. Bir üye yanıt veremezse, arama otomatik olarak yönlendirilecektir. Ayrıca, arama kayıtlarının ve verilerinin mevcudiyeti, yöneticilerin ekiplerini izlemesine yardımcı olur. Bu şekilde takımın genel performansı iyileşir.

Şeffaflık Garantili

SIP teknolojisini kullanmak, işletmelerin her şeyi şeffaflıkla yönetmesine ve yapmasına olanak tanır. İletişimden maliyete kadar her şey açık olduğu için bu sistemde belirsizlik ihtimali yoktur. Ayrıca, izleme yeteneği, şirketin yürütmekte olduğu iş ilerlemesini bilecek kadar iyidir.

SIP Trunk Servis Sağlayıcıları Nasıl Seçilir?

Eski sabit hatlara veda etmenin, yeni digital iletişim yöntemlerine merhaba demenin zamanı geldi. Piyasadaki çok çeşitli servis sağlayıcılarla, sizin için en iyi servis sağlayıcıyı bulmak zordur. Herhangi bir karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler.

 • Kapsam
 • Uyumluluk
 • Maliyet
 • Bant genişliği
 • Ses kalitesi
 • Servis kalitesi
 • Birlikte çalışabilirlik
Son Düşünceler

Piyasanın tüm araştırmalarını ve çalışmalarını tamamladıktan sonra, farklı servis sağlayıcılar hakkında incelemeler almanız daha iyi olur. Kendinizi gelecekteki yükümlülüklerden kurtarmak için işletmeniz için müşteri bakış acısıyla işini yapan bir SIP Trunk servis sağlayıcısı seçmeniz faydalı olacaktır.