Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Firmanız için güvenilir ve rekabetçi bir VoIP sağlayıcı arıyorsanız, size güvenilir hizmetlerinden birini sunabiliriz. Kaliteden de ödün vermenize gerek yok. VoIP PBX sistemimizin yetenekleri, daha da fazla iyileştirme içeren geleceğe yönelik yol haritamızla on yılı aşkın bir süredir geliştirilmiştir.

Telefon sistemi uzmanımızdan ücretsiz danışmanlık almak için arayın. 90212 922 09 10 Pazartesiden Cumaya 10:00 – 20:00 arası her zaman

Her Şey Çevrimiçi

Telefon sistemlerinizi ve tüm özelliklerini tarayıcınızdan çevrimiçi olarak yönetin. Kullanıcıları, kuyruk yapısı ve hunt grup kurun, sesli ses kayıtlarınızı dinleyin, görüşme süreleri kontrol edin ve hareket halindeyken telefon hizmetinizi yönetmek için mobilapp uygulamasından faydalanın.

  Esnek Sözleşmeler

Ürünlerimize ve hizmetlerimize güveniyoruz; ekibimize ve teknolojimize inanıyoruz, bu nedenle ister aylık ister 24 aylık periodlarla anlaşabilirsiniz.
  Abonelerimiz bizi bir numara olarak değerlendiriyor, bu, sürekli müşteri odaklı olma çabamızın bir sonucudur. Dış kaynak kullanmıyoruz, ekibimiz en iyisini sunmaya kendini adamış ve odaklanmıştır.

Beş Yıldızlı Hizmet

Abonelerimiz bizi bir numara olarak değerlendiriyor, bu, sürekli müşteri odaklı olma çabamızın bir sonucudur. Dış kaynak kullanmıyoruz, ekibimiz en iyisini sunmaya kendini adamış ve odaklanmıştır.

Yönetilen her şey

Tüm telefon gereksinimlerinizi tek bir yerde toplayın ve tüm telekom ihtiyaçlarınızı digital olarak yönetmenizi sağlayın.

Yurtdışı Sanal Numara Tahsisi

DIDTR, 77’den fazla ülkeye kapsamlı sanal telefon numarası (DID) kapsamı ve dünya çapında yerel, ulusal, mobil ve ücretsiz sanal telefon numaralarından oluşan 3235 alan kodu sunar. Hizmetlerimizi Özel veya Genel VoIP SIP Trunk’ları üzerinden sunuyoruz.

Fiyatlar, numara başına 8.95 Euro gibi düşük bir fiyattan başlar.