Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Müşterilerimiz sıklıkla yabancı bir ülkede sanal numara satın alıp işlerini uluslararası hale nasıl getirebileceklerini soruyorlar. Ayda sadece belli bir üçret karşılığında işletmenizi nasıl genişletebileceğinizi açıklayalım.

Diyelim ki Londra’da bir işletme kurdunuz. Şirketinizin daha şık görünmesi için Londra’ya ait sanal bir telefon numarası satın almaya ve web sitenize yerleştirmeye karar verdiniz. Böylece müşterileriniz sizi aradığında, Londra alan kodlarından biriyle bir numara çevirecekler. İşler iyi gidiyor; şirketiniz büyüdü ve yerel pazarda iyi bir yer edindiniz.

Daha sonra işinizi Almanya’da da genişletmeye karar veriyorsunuz ve müşterileriniz ve ortaklarınızla iletişim için güvenilir bir kanal oluşturmanın en önemli açılış hamlesi olduğunu fark ediyorsunuz. İşte yapmanız gerekenler;

Almanya’da sanal bir ofis açın

1. Berlin, Stuttgart vb., Almanya sanal telefon numarası satın alın.

2. DIDTR’den bulut santral hizmeti satın alınız.

3. Ek Bulut santral işlevlerini ayarlayın. Asgari gereksinim, Almanya’dan gelen müşterilerin Alman müşterilerden sorumlu satış müdürüne hemen ulaşabilmeleri için gelen arama senaryosunu yapılandırmaktır. Satış yöneticisi yada ilgili departmandaki personellerinize mobilapp uygulamalarını kurun. 4. Yeni Almanya numaranızı web sitenizin iletişim bölümüne yerleştirin.

5. Çeşitli pazarlama kanallarını kullanarak ürün ve hizmetlerinizi yurt dışında tanıtın (örneğin. içeriğe dayalı reklamcılık).

Ve bu kadar! Artık Almanya’da sanal bir ofisiniz var.

3CX bulut santral ürünü olarak softphone ve Mobilapp’i Dizüstü bilgisayarınızı, cep telefonunuza ve ofisinizdeki IP telefonları bulut santrale kaydederek aramaları cevaplayabilirsiniz. Satış yöneticileriniz ofis olmadan artık internetinizin olduğu her yerde müşterilerinizden gelen aramaları cevaplayabilir veya mobilapp uygulamalarınızda müşterilerinizi arayabilirsiniz.

Ek olarak tabii belirtmek isteriz, mevcut bulunduğunuz ofis lokasyonu farketmeksizin yurtdışı numaraları web sitenize ekleyebilir ve konum farketmeksizin tüm dünya ülkelerinden çağrı alabilir ve çağrı yapabilirsiniz.

Yurtdışı Sanal Numara Hizmeti Kimin İçindir?

İşletmelerin %90’ı yeni pazarlara ulaşmak ve uluslararası alanda genişlemek istiyor. Sattığınız ürün ve hizmetler ne olursa olsun ve şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun, başka bir ülkede sanal ofis kurarsanız yeni müşteriler bulabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

DIDTR sanal numaraları, Avrupa, ABD, İngiltere ve dünyanın birçok yerinde sanal ofis açmak isteyen şirketler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu özelliğin özellikle sağlık turizmi, turizm acenteleri ve oteller, ithalat ve ihracat firmaları, İnbound ve Outbound sağlayan çağrı merkezleri, internet hizmetleri ve lojistik şirketleri arasında popüler olduğunu fark ettik.

Başka bir ülkede sanal ofis açmak, şirketin müşterilerine ve onların rahatına önem verdiğini gösteriyor. Örneğin birçok havayolu, hizmet verdiği destinasyonlarda sanal ofisler oluşturuyor. Gerçekte, sadece ilgili dil becerilerine sahip bir çağrı merkezi uzmanı tutarlar ve müşterileri onlara en uygun şekilde ulaşabilir. Birçok işletme türü benzer şekilde çalışır. Örneğin sağlık sektörü, giysi, ayakkabı, bilişim ürünleri üreten firmalar sanal ofisler ile uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır.