Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Bulut hayranları için harika haber! Google, 3CX’i Google Cloud’da 1 yıl ücretsiz barındırmanızı sağlayacak muhteşem bir teklif yayınladı! Daha da iyisi mi ne? Kendi hesabınızda istediğiniz kadar makineyi barındırabilirsiniz. Biliyoruz, gerçek olamayacak kadar iyi.

Kurulum sadece birkaç dakikanızı alıyor ve tamamlandıktan sonra kendi Google hesabınızda, kendi 3CX örneğinize sahip oluyorsunuz – 1 yıl ücretsiz olarak!

Siz kendi firmanız için şuan piyasada en iyi IP PBX sistemi olan 3CX ile tanışıp kullanmaya başlamak için bizimle iletişime geciniz.

3CX’i bir yıl ücretsiz kullanmaya başlamak için DIDTR olarak size kurulum ve ardında ofisinizde sahip olduğunuz IP telefonları register ederek, istediğiniz sesli senaryo ve kuyrukları yapılandırarak kullanımıza sunacaktır. 1 yıldan sonra memnun kalmanız durumunda lisansını yenilerek devam edebilirsiniz.

3CX IP Santral sistemini firmanıza tanıştırmak ve destek vermek için her zaman hazır olduğumuzu ve bu deneyimi size sunmak için heyecanlı olduğumu bilmeniz istiyoruz.

Bizimle sitemiz bulunan numaramız/Whtsapp hattımız veyahut iletişim formumuzdan iletişime gecebilirsiniz.

Size daha hızlı olmak için lütfen üye olmayı unutmayınız.