Hemen Başvurun,
Sizi Arayalım...

Windows Tabanlı 3CX IP Santral geleneksel analog santrallerin yerine kullanabileceğiniz yeni nesil iletişim çözümüdür. 3CX IP Santral Windows için dizayn edilmiş olup SIP standartlarında çalışır ve bu sayede tüm SIP tabanlı telefonlar (yazılım veya donanım) ile sorunsuz çalışır. 3CX IP santralbirçok özellik içermektedir.

Donanım tabanlı Santral Çözümlerine göre çok daha uygun maliyet ve genişleyebilme imkanı. Durum Bilgisi ile üretkenliğin artırılması, ekran tabanlı arama kontrolü ve dahili numara yönetimi. Ayrı bir telefon kablolaması gerektirmez. Telefonlar mevcut bilgisayar ağını kullanılır. Çalışanlarınızın ofis dışındayken de işyerindeymiş gibi çalışabilmesini sağlayan mobilite. Bilinen birçok IP Telefon markasının kullanılabilmesi – Herhangi bir marka sınırlamasının olmaması. VoIP gateway cihazları kullanarak analog PSTN hatları üzerinden arama yapabilme,çağrı alabilme. SIP Trunk, Voip Servis Sağlayıcılar, Skype Connect ile aylık konuşma ücretlerinde tasarruf etme.

3CX IP Santral kurulumu ve detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime gecebilirsiniz.